Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet családom, gyermekem...

Hogy lehet családom, gyermekem, ha rettenetesen félek a férfiaktól?

Figyelt kérdés

Napi szinten olvasom, hogy a férje megölte/bántalmazta stb. a feleségét/barátnőjét/élettársát/exét stb. ... nem is sorolom!


Már-már paranoid módon pl. ül velem szemben egy férfi a buszon és azon gondolkodom, hogy vajon elmebeteg-e, vajon tett-e ilyet (esetleg nem derült ki) vagy készül-e tenni ilyet, talán még most maga sem tudja, de elborul az agya és fog.


Ha ismerkedem, tehát a közelemben van egy férfi, akkor ez hatványozottan igaz.

Párkapcsolat esetén, én nem az esküvőt tervezgetem, hanem hogy milyen önvédelmi eszközöket kell majd elrejtenem a lakásban, és hova.



Nem volt (lekopogom) ilyesmiben tapasztalatom, sem apum, sem senki nem bántott. (De mindig nagyon féltem!)


2023. júl. 6. 22:23
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem alaptalan a félelmed, nagyon sok olyan pasi van, aki kifelé egész más képet mutat, mint amilyen valójában.

Az én nagyapám is agresszív ember volt, pedig minden oka meg lett volna, hogy boldog legyen, volt jó állása, egzisztenciája, szép felesége, gyerekei. De mégis alkoholista lett belőle, aki terrorban tartotta a családot, féltékenykedett, pedig kifelé irigylésre méltó életét éltek. Ez csak egy a sok közül és legalább nem lett rosszabb vége. Szerintem jó az, hogy nem látod naivan a dolgokat, mert sok nő azt hiszi, vele ez sosem fordulhat elő, mert ő átlát a férfiakon stb.

2023. júl. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%
Ja és persze józanon mintaférj volt, aki könyörgött a megbocsátásért, ez elég tipikus eset.
2023. júl. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
24%
Legyél leszbikus akkor. Problem solved.
2023. júl. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
"Nagyon sok olyan pasi van, aki kifelé egész más képet mutat, mint amilyen valójában." Bizony.
2023. júl. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
33%
Szerintetek amúgy a sok fiútestvér egy rakáson, nem problémás? Belegondoltam azok nagyon féltékenykedőek akiket ismerek, van egy csomó fiútestvérük. Lehet hogy az anyjuk kegyeiért küzdöttek sikertelenül, és ez megmaradt.
2023. júl. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
91%
Sperma beültetéssel,de normális családod így se lesz.
2023. júl. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
87%
Először is, ne olvasd napi szinten hogy ki ölt meg kit. Híreket is csak szórványosan olvass és ne nézz egyáltalán semmilyen közszolgálati, vagy kereskedelmi tv csatornát (de akkor jársz a legjobban, ha semmilyen tv-t nem nézel soha)
2023. júl. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%

Igen sőt, offold, kovesd ki azokat az ismerosoket akik ilyeneket osztanak meg. Kapcsold erdekleten modra az hir oldalaidat. Az ilyen beszelgeteseket is offold.

Az ha tovabbra is rettegsz ahigy te mondat. Igenis keres fel egy szakembert.

2023. júl. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
73%

#15 Pszichológushoz nem értem miért kellene járnom.

Nem én vagyok, aki rejtett elmebeteg. Illetve nem fog kevesebb ilyen sétálni az utcákon, attól hogy én pszichológushoz járok!



De sajnos igen, neked kellene pszichológushoz járnod, hiszen magában a kérdésedben vallod be, hogy paranoid vagy, azaz patológiás módon rettegsz a férfiaktól.


A férfiak nagyon nagy része teljesen normális, nem erőszakos, sőt gondoskodó, kedves, rendes, családcentrikus ember, csak erről nem ír a média, mert nem ez az érdekes. Ez a normál állapot.


Az, hogy ezer férfiból 1-2 erőszakos, korlátozó, patológiássan féltékeny, az ugyanúgy előfordul, mint ahogy nőkből is van ilyen természetű.


Azért kellene szakemberhez fordulnod, hogy a VALÓSÁGOT LÁSSAD, és ne a média által eltorzított képet.

2023. júl. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%
#39 Én értem a kérdezőt, bombacsaj koromban engem is mindennapos szexuális zaklatás ért az utcán. És ezen rohadtul nem változtat az, hogy 100 pasiból csak egy köpi az arcomba minden nap, hogy de megbaszna, vagy követ hazafelé vagy nyomja nekem a farkát a villamoson, ugyanúgy felzaklat. És egy idő után kialakul az emberben a szorongás és a megerőszakolástól való rettegés. Én is féltem kimenni az utcára, a nyarat egyenesen gyűlöltem, mert a kevesebb ruha miatt gyakoribbak voltak a zaklatások. Baromi sz.r ám így élni. És _EZ_ a valóság. Attól, hogy veled ez nem történik, mással még történhet - és történik is.
2023. júl. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!