Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet családom, gyermekem...

Hogy lehet családom, gyermekem, ha rettenetesen félek a férfiaktól?

Figyelt kérdés

Napi szinten olvasom, hogy a férje megölte/bántalmazta stb. a feleségét/barátnőjét/élettársát/exét stb. ... nem is sorolom!


Már-már paranoid módon pl. ül velem szemben egy férfi a buszon és azon gondolkodom, hogy vajon elmebeteg-e, vajon tett-e ilyet (esetleg nem derült ki) vagy készül-e tenni ilyet, talán még most maga sem tudja, de elborul az agya és fog.


Ha ismerkedem, tehát a közelemben van egy férfi, akkor ez hatványozottan igaz.

Párkapcsolat esetén, én nem az esküvőt tervezgetem, hanem hogy milyen önvédelmi eszközöket kell majd elrejtenem a lakásban, és hova.



Nem volt (lekopogom) ilyesmiben tapasztalatom, sem apum, sem senki nem bántott. (De mindig nagyon féltem!)


2023. júl. 6. 22:23
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
40%

#40

Miért törekedtél a bombaságra?

Egy Ramones trikóban, szaggatott farmer tornacipő kombóval nem lettél volna célkeresztben.

A jó test egy dolog, rátermettség is kell ahhoz hogy felmerjen húzni valaki egy farmer sortot ami majd szét szakad a seggén, majd egy felsőt amiben látszik az egész háta, elől mély kivágással, látszódó csípő.


Érdekes egy kérdés, ahhoz képest hogy mostanság 12-14 évesek milyen ruhákat vesznek fel mert olyan a divat amilyen, de egy ilyen korú leblokkol ha az utcán elé áll egy jó akaró, a szülők is buták persze.

Ezelőtt 40-50 évvel visszazavarták a szobába a gyereket ha "kevés" ruha volt rajta, most meg a kutya nem foglalkozik a kölykökkel, szülők dolgoznak reggeltől délutánig, kamaszok csavarognak, falatnyi dolgokban mászkálnak.

2023. júl. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
100%

#41 Egyáltalán nem öltözködtem nőiesen, szép arcom van, nagy mellem és ehhez formásan vékony is voltam. Bő pulcsiban és télikabátban is ugyanúgy kaptam a beszólásokat.


A másik meg, hogy rohad rossz irányba haladsz, ha a nők zaklatását, bántalmazását relativizálod az öltözködésük miatt. Fel kellene fogni végre, hogy a nők is emberek, joguk van úgy öltözködni, ahogy nekik tetszik és emellett joguk van a biztonsághoz is. A világot inkább abba az irányba kellene terelni, hogy a férfiak ezt megértsék és ne gondolják azt, hogy bármit megtehetnek, csak mert meglátnak egy formás segget és feláll a p.csük. Én civilizált társadalomban szeretnék élni, ahol a bántalmazó ösztönlényeket ítélik el, nem pedig azokat, akik áldozatul esnek nekik. Épp ezért téged is elítéllek, amiért a hozzáállásoddal a civilizálatlanságot támogatod.

2023. júl. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!