Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem megalázó a BKK reklámja?

Nem megalázó a BKK reklámja?

Figyelt kérdés
Buszon, villamoson, látom, hogy kinn vannak a sofőrök, és az, hogy én viszlek a gyereked meccsére, meg a randidra, stb. Megfelelően páholynyitogatónak érzem ez. Olyan azt sugallja, hogy te még erre sem vagy képes. Hanem majd odaérsz koszosan, késve, de még örülj is neki.

jan. 18. 09:49
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
96%
Nem megalázó. A mondanivalója az, hogy ők szolgáltatnak neked, tehát lehetőleg tisztelettel kellene bánni velük, nem pedig veszekedni meg szidalmazni őket. Ha valami nem tetszik, arról nem a sofőrök tehetnek általában.
jan. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
96%

???

Számomra semmi ilyen sugallata nincs.

Nem mindenki tud/akar autóval járni.

jan. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
2 miért nem akar, vagy tud?
jan. 18. 10:26
 4/50 anonim ***** válasza:
100%
#5 Nem mindenkinek van pénze autóra.
jan. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
Akkor nem másra kellene költenie, ha pl akar autót, akkor spóroljon.
jan. 18. 10:30
 6/50 anonim ***** válasza:
96%
Budapesten mi értelme az autónak? Csak a dugóban állsz vele, míg más tömegközlekedéssel hamarabb odaér a céljához.
jan. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
6%

Hát engem ma a villamos vezető vitt állásinterjúra, nem vagyok ismerős azon a környéken, nem ismerem a megállókat. Bemondta, hogy a következő megálló az x tér ahol szállnom kellett volna, ki is nyitotta az ajtót, leszálltam. Erre elkezdi a vezető asszony osztani az észt, hogy ez nem megálló nem kell leszállni láthatná hogy mások se szállnak le.


Az ilyet én nem becsülöm hogy elvitt bárhová is.

jan. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
93%
Egy autó nem kevés pénz, arról nem is beszélve, hogy azt nem csak megvenni kell, hanem rendszeresen pénzt költeni rá (pl. télen téli gumi, szervízbe vinni, stb.) Sokan nem engedhetik meg maguknak.
jan. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
92%
+ gondolj csak bele: a BKV bérlet ára 9500 ft, de semmi ahhoz az összeghez képest, amit egy autóra költenél.
jan. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
89%
A " páholynyitogató" feltehetöen bicskanyitogató akart lenni, ha nem tudsz rendesen magyarul, ne akarj emelkedett stítusban írogatni!
jan. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!