Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem megalázó a BKK reklámja?

Nem megalázó a BKK reklámja?

Figyelt kérdés
Buszon, villamoson, látom, hogy kinn vannak a sofőrök, és az, hogy én viszlek a gyereked meccsére, meg a randidra, stb. Megfelelően páholynyitogatónak érzem ez. Olyan azt sugallja, hogy te még erre sem vagy képes. Hanem majd odaérsz koszosan, késve, de még örülj is neki.

jan. 18. 09:49
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
19 te is bevallod hogy régen bkv-ztál, ergó nem is ismersz de nekem tuti jó... Igen am erre gondoltam...
jan. 18. 11:59
 22/50 A kérdező kommentje:
Na kedveseim, most jelentettek be egy mindenre kiható járatritkítást, na kedves zöldes, ballid elvtársaim most hogy véditek a mundér becsületét?
jan. 18. 12:01
 23/50 anonim ***** válasza:
95%
Nem, mert tényleg ők visznek A-ból B-be esetenként. És akkor mi van?
jan. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:
23 hát ne vigyem ezt szeretném
jan. 18. 12:13
 25/50 anonim ***** válasza:
96%

Akkor ne azzal utazz, nem kötelező.

Neked ennyire elmentek otthonról?

jan. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
88%

"Akkor nem másra kellene költenie, ha pl akar autót, akkor spóroljon."


Te hány éves? Húzd már ki a valagadból a fejedet és nézz már körül miből élnek az emberek, te troll.


Te meg inkább akkor gyalogolj, ne tömegközlekedj. Úgyis apu/anyu veszi neked a jegyet, legalább spórolsz nekik.

jan. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, igazából mit kérdezett a kérdező, nem derül ki a kérdésből. Én most magamból indulok ki, van kocsim, de ha sietek Budapesten, akkor BKK-val megyek. Metró, villamos. Amit még nem említett senki, a parkolás, meg a parkolás költsége. Az esetleges tilosban való parkolás büntetése. Ha dolgom van a belvárosban, már pedig van, leteszem az autót valahol kint, aztán bmv. Busz, metró, villamos.
jan. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:
27 szigorúan külvárosról beszélek, és hétvége pl
jan. 18. 12:20
 29/50 anonim ***** válasza:
7%
Eleve a tömegközlekedés megalázó.
jan. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 Szervizmérnök úr ***** válasza:
12%

Politika és ez a reklám irreleváns.

Nekem már több beírásom lett törölve, amiért balliberális lelkekbe tapostam bele, túl hatékonyan és tűrhetetlenül megalázóan, ezek szerint.

De ezt a reklámot nem látom problémásnak.

Amíg nem lesz benne férficsók is karácsonykor.

jan. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!