Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem megalázó a BKK reklámja?

Nem megalázó a BKK reklámja?

Figyelt kérdés
Buszon, villamoson, látom, hogy kinn vannak a sofőrök, és az, hogy én viszlek a gyereked meccsére, meg a randidra, stb. Megfelelően páholynyitogatónak érzem ez. Olyan azt sugallja, hogy te még erre sem vagy képes. Hanem majd odaérsz koszosan, késve, de még örülj is neki.

jan. 18. 09:49
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
81%

1-2 perces járatritkítás, majd akkor szólj, ha fél órás járatritkítás lesz. :-D Az érintett vonalakon amiket ismerek, mert szoktam használni, egyáltalán nem lesz érzékelhetően negatív a változtatás. Ennél többet késik, amikor beáll a dugó a belvárosban, mert van valami focimeccs, és oda csak autóval hajlandók menni a szurkolók, szigorúan autónként 1-2 fő...

Én szeretek tömegközlekedéssel utazni, nem nekem kell figyelni az utat utasként, akár regényt is olvashatok közben, bár engem már születésemtől hozzászoktattak, és nem neveltek ilyen finnyássá. Meg tudom oldani a bevásárlást is gond nélkül.

jan. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
88%

Mijaza PÁ-HOLY-NYI-TO-GA-TÓ???!!!!


EZ FONTOS! És mitől lesz valami _megfelelően_ PÁ-HOLY-NYI-TO-GA-TÓ?


Ne haggyá' mán hülyén meghalni, léccilécci!

jan. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
95%

"Megfelelően páholynyitogatónak érzem ez"


Most jön az, hogy okostelefonról írtad a kérdést, és az átjavította a "bicskanyitogató"-t, ugye?

jan. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
96%
103000 Ft az éves BKK felnőtt bérlet, 8583,3 Ft havonta, nincs parkolási díj, korlátlan használat, kötött pályán (metró, villamos) dugó sincs. Mennyit költesz autóra havonta?
jan. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
97%

"Nem mindenkinek van pénze autóra."


Valakinek van pénze autóra, csak nem akar 600 Ft-ért tankolni, súlyadót fizetni, jobban megéri neki a BKK, vagy a biciklit, motort részesíti előnyben!

jan. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
100%

"Az a legjobb, amikor messziről ugranak rád, hogy jegyeket bérleteket. Mintha egy háborús bűnös volnál. Persze utánam jönni, már nem mernek."


Hogy jönnének utánad ha helyhez kötöttek?

Max. a rendőr jön rád, ha érdekli a problémád! :)))

jan. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
0%

"Valakinek van pénze autóra, csak nem akar 600 Ft-ért tankolni, súlyadót fizetni, jobban megéri neki a BKK"

Ezt úgy mondjuk röviden, hogy "nincs pénze autóra".

jan. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
97%

"Ezt úgy mondjuk röviden, hogy "nincs pénze autóra"."


NEM! Hívjuk úgy hogy nem szeretne autóra költeni, mert nem is szereti az autókat!

jan. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
97%
Én nem érzem úgy, hogy szükségem van autóra, azt a pénzt inkább másra költöm el, vagy félreteszem megtakarításba.
jan. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
96%

Barátom biciklizik, nem akar autót, helyette vett egy drágább biciklit, azzal nyomja!

Így okés?

jan. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!