Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem megalázó a BKK reklámja?

Nem megalázó a BKK reklámja?

Figyelt kérdés
Buszon, villamoson, látom, hogy kinn vannak a sofőrök, és az, hogy én viszlek a gyereked meccsére, meg a randidra, stb. Megfelelően páholynyitogatónak érzem ez. Olyan azt sugallja, hogy te még erre sem vagy képes. Hanem majd odaérsz koszosan, késve, de még örülj is neki.

jan. 18. 09:49
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a páholynyitogató?


Ha így szól be, akkor elpáholyod?

jan. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:
Látom, sokan már a kérdést sem értik. A lényeg, pl: hogy amikor a többi apuka kiszáll a SUV-ból stb kocsijából, te meg még mindig a villamoson vánszorogsz, hát pl ezt értem felháborítónak. Azon felül egyáltalán nem lehet létezni autó nélkül. Hogy mész el bevásárolni, átszállással?
jan. 18. 11:28
 13/50 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, szerintem ne gondold túl a dolgokat. Lazíts.
jan. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
97%
A páholynyitogatót magyarázd meg kérlek, ha már erre jársz!
jan. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
97%

Te nagyon frusztrált vagy máma kérdező. Front van, talán meg is fog jönni neked. Csak azt lesed, min lehet fönnakadni.

Épeszű ember nem érzi ezt a reklámot megalázónak.

jan. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
100%

12


Az apuka reggel a tomegben az SUV-bol ki sem szall az ut kozepen, mert az buncselekmeny. A BKK tomegkozlekedes meg nagyon hatekony. En peldaul Ujpestrol 1 vonaljeggyel el tudok jutni varoskaputol a bikas parkig. Ha ez neked nem hatekony, raadasul dugganto nelkul, akkor nem tudom mi. Es ezt reggel 7 - 8 kor. Mig peldaul BP-n az SUV apuka hugyozik az coca-cola uvegbe a dugoban amikor viszi a gyereket suliba mondjuk "fiam, most ne nezz".


Sok jaraton van legkondi meg futes, igaz, sok jaraton meg nincs futes sem, se legkondi. De ha Mihaly tamogatna a fovarost is valamivel akkor lehet jobb lenne.


Azzal egyetertek, hogy nem nagyon tudsz mit tenni, bevasarolni, elmenni plazaba ha videken vagy. Ott valoban dolgozni ha mesz kotelezo a kocsi, motor, vagy maga legalabb a ceg adjon gepjarmuvet es ne biciklit.


BP-n meg hazhozszallitassal is kerheted ugy, hogy az ajtod ele jonnek es beengeded oket, ok kerdezik hova pakoljanak, lepakolnak es egy hajszaladat sem kellett kiraknod az utcara. Talan ez mondjuk szinten elerheto Debrecenben meg nagyobb varosokban, de az igazi semmi kozepen levo videken nem feltetlen 100%.

jan. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:

16 soha nem járok Újpesten, meg a Bikás parkban sem, de majdnem. Napi 6 átszállással, nem, nem kényelmes.

Ja igen légkondi, az jó dolog, télen hűt, nyáron fűt. Főleg a huszonpáréves ikarusokon a legjobb ilyenkor, az a műbőr ülés, áhhh, de jó :) A 3-as metró nyaranta, ha a meleget bírod, akkor a szagod és az utastársakat nem fogod bírni. Az ellenőröket meg már ide sem veszem.

jan. 18. 11:44
 18/50 A kérdező kommentje:
Az a legjobb, amikor messziről ugranak rád, hogy jegyeket bérleteket. Mintha egy háborús bűnös volnál. Persze utánam jönni, már nem mernek.
jan. 18. 11:46
 19/50 Szervizmérnök úr ***** válasza:
93%

Mindenre akadnak negatív trollok, akik bármiben kifogást találnak, még a jó dolgokban is:

[link]

Magam autós vagyok és kerékpáros is, de nem látok semmi megalázót ebben.

Ifjabb koromban tömegközlekedtem én is.

Páholynyitogató beszarás, melyik könyvben olvastad?

jan. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
73%

18


Na egyszer talalkozz egy no BKK ellenorrel, egy ferfi (rohej) elenged es le*ar, de egy no utanad megy a megyeri hidig is, hogy megbuntessen. Es ne mondja senki azt, hogy ez nem igaz. Aki BKK-n utazik az jol tudja, hogy a no ellenorok sokkal vadabbak ezt en a budos eletben nem ertettem miert.

jan. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!