Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 2 hétig nem ettem most meg...

2 hétig nem ettem most meg enni akarok de nem tudok. Meddig tart ez?

Figyelt kérdés

2 hetig nem ettem, napi 1x ettem valami aprosagot.

Most mar ennek de nem birok, nem esik jol, hanyingerem van tole.

Napok ota ez van pedig mar nem akarok fogyni. Meddig tart ez?


máj. 12. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
33%

Így nem lehet fogyni, ahhoz bőven elég lett volna kalóriadeficitben maradni és mozogni egy kicsit, mint teljesen koplalni és jó szarul érezni magad miatta. A test ezeket a szélsőséges dolgokat nem viseli jól. Szerencséd, hogy nem végezted kórházban.

Ha helyreáll a közérzeted, utána fogod a második pofont megtapasztalni, mert a test a koplalási időszakokat sem szereti, és automatikusan fel fog készülni egy következő megvonásos időre. Ezután mindent amit eszel majd duplán hízod vissza és rakódik le, hogy a raktárakból legyen mit felhasználni.

máj. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%
Ettől nem fogysz, ugye tudod? Csak leépülsz. Az anorexia komoly dolog, fordulj szakemberhez.
máj. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
18%

Gratulálok, a koplalástól tönkretetted magad.

Gasztroenterológushoz jelentkezz be.

máj. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!