Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A ti családi vagy ismerősi...

A ti családi vagy ismerősi körötökben van, aki meztelenül alszik? Miért jó ez?

Figyelt kérdés
Én nem érezném kényelmesen magam....
2015. jan. 8. 13:17
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
70%

szeretek hozzáérni a barátnőmhöz bárhol amikor megfelelő az alkalom :) és úgy alszunk, hogy amennyire tudunk egymáshoz hozzásimulunk :) jó érzés érezni a bőrét a bőrömön :)


ha egyedül alszom akkor rövid nadrág és néha póló is van rajtam

2015. jan. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
72%
A párom. Neki nagyon melege szokott lenni olyan hőmérsékletben, amiben én pizsiben jól érzem magam betakarózva. (Ez olyan 20-21 fok.) Bár ő előtte is így aludt, egyszerűen így kényelmes neki.
2015. jan. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
hehe :) egyszer kipróbálom, hátha kibírom úgy egy éjszakára :)
2015. jan. 8. 13:29
 14/37 anonim ***** válasza:
11%
a pokolban is meztelenül fog égni az ki megszentségteleníti a természetes alvást és ruha nélkül alszik.!
2015. jan. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

Egyébként, nem féltek, hogy így egyszer úgymond "megun" a párotok, ha mindig így alszotok mellette?

Úgy értem, hogy megszokja a meztelen testetek látványát, bármennyire is jó hozzá bújni. És ha megszokja, akkor már gondok lesznek...

2015. jan. 8. 13:33
 16/37 anonim ***** válasza:
62%
#14-es legalább nem fog rám égni a ruha :D mondjuk ha elégek akkor kb mind1...de ha abban égetnek amiben alszok akkor veszek egy tűzoltó felszerelést, sőt még a tűzoltó kocsiban is alszok :D
2015. jan. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
77%

15: Ezért biztosan nem fog megunni.

Ha megun, akkor ugyanúgy megun akármennyi ruha van rajtad :)

2015. jan. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
52%
Nyáron mindig bugyiban alszok, nem bírnék más ruhadarabot elviselni magamon. Teljesen meztelenül nem érezném jól magam, bár szex után előfordul, hogy felöltözés (bugyi/boxer felvétele :D) nélkül elalszunk.
2015. jan. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
85%

#15:

nem félek ettől nem csak a testiség miatt vagyunk együtt...én már megszoktam, hogy egy nagyon szexi lánnyal alszom együtt :P igaz sajnos 1 héten max 4x alszunk együtt, de azok az éjszakák :P szeretem simogatni és puszilgatni...főleg amikor alszik, mert akkor arra kel :) én is szívesebben kelnék ilyenre minthogy visít az ébresztő :D

nem hiszem, hogy megunom a testének látványát, mert nagyon szép :) és nem hiszem, hogy ő megun, mondjuk ő nem lát általában, mert hátulról karolom át :)

2015. jan. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
83%
Elvileg a párom egy életen át fog nézni, nem attól fog megunni, hogy amikor alszik, akkor pucér vagyok-e vagy sem... :)
2015. jan. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!