Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A ti családi vagy ismerősi...

A ti családi vagy ismerősi körötökben van, aki meztelenül alszik? Miért jó ez?

Figyelt kérdés
Én nem érezném kényelmesen magam....
2015. jan. 8. 13:17
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
79%

27 Eve igy alszunk nem unjuk egymast tuti

Aki a pokolrol irt az hulye

A hazassagban Minden oké amit az ket fel elfogad pucer alvas is.

2015. jan. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

kiadsam333,


látszik, hogy szerelmes is vagy rendesen :)

odavagy a barátnődért :) asszem másra rá sem néznél :D :)

szerencsés lány, hogy ennyire odavagy érte :)

2015. jan. 8. 13:40
 23/37 anonim ***** válasza:
66%
Én nagyon szeretnék úgya aludni, mert szeretek a férjemhez bújni úgy, de sajnos nagyon fázom :( Még nyáron is fázik a hátam, ha nincs rajtam egy póló legalább vagy kis hálóing. Ilyenkor télen meg muszáj majót és hosszúújjú pizsit vegyek másképp megfagyok :( Van, hogy szex után elalszom úgy, de éjjel mindig felébredek, hogy nagyon fázom és muszáj felöltözzek. Pedig jó meleg a lakásunk, vastag tollpaplan, de mégis...
2015. jan. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

1. is nem vagyok szerelmes, régen voltam szerelmes tudom milyen érzés, és biztosan tudom, hogy nem vagyok az, szándékosan!


ha láttad a listám akkor tudod mit kerestem a barátnőmben :)

(ha nem és érdekel privátban elküldöm)


és amikor nem volt senkim akkor sem néztem meg senkit, ebből volt sértődés is...nem a farkam irányít, miért nézzek meg egy mellet/segget ha úgysem a barátnőmé? nem csorgatom a nyálam senkire...még az ajánlkozó csajok közeledését is elutasítottam amikor nem akartam kapcsolatot...közülük sem mind kapcsolatot akart hanem volt aki csak szexet...


egy idegen lányon amit tényleg megnézek az a mosolya...lehet nagyon szép arca vagy éppen csúnya nem érdekel...de a mosolya...attól mindig jobb kedvem van ha látok egy mosolygós lányt...nem vagyok meleg, de ha pl egy férfi mosolyog attól is jobb kedvem lesz, mert végre nem egy idegbeteg vagy depressziós valakit látok hanem egy mosolyt...sajnos elég ritkán látok pedig tömeg közlekedéssel közlekedem pesten elég forgalmas helyen...


a meztelenül alvás nem a testiségről szól számomra...hanem inkább érzelmileg jó érzés, hogy érzem a testét...mintha egy test lennénk egy életre leírhatatlan érzés...tudom, hogy szeret és én is szeretem...7 év depresszió után elég jó érzés érezni azt, hogy van aki szeret :)

2015. jan. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

kiadsam333

Csodálom, hogy nem vagy szerelmes, pedig olyan szépen írsz az érzéseidről meg a lányról... :)

2015. jan. 8. 13:57
 26/37 anonim ***** válasza:

Én. 42 éves, épp szingli férfi.

Miért? Mert jól érzem magam így.

2015. jan. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
véleményem szerint a szerelem egy lila köd ami miatt tökéletesnek látod a másikat...én tudom, hogy nekem is és a barátnőmnek is vannak hibái...és nem akarok abba a hibába esni mint sokan, hogy együtt vannak 2-3 évig és hoppá elmúlik a szerelem és akkor jön rá, hogy nem is tud együtt lenni a másikkal, mert olyan dolgai vannak...én az elejétől fogva azt a lányt akartam látni akit szeretek és nem azt akit a szerelem miatt látok...nem egy tökéletes nőt akartam hanem egy olyat akinek vannak hibái és azokkal együtt szeretni...
2015. jan. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Én meztelenül alszom évek óta. Ott a pizsi az ágy mellett, reggel felveszem és úgy megyek le.

Nagyon rosszul aludtam évekig. Forgolódtam, izzadtam vagy fáztam. Sokszor rámtekeredett a pizsama és arra ébredtem. Elkezdtem fehérneműben aludni. Atléta+boxer. Valamivel jobb volt de még mindig kényelmetlennek éreztem. Egy nyári éjszaka kipróbáltam meztelenül. Hosszú idő óta először aludtam jól. Azóta akárki akár mit mond (itthon) így alszom.

2015. jan. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Ha valaki alszik, akkor ugye nem lát... :-)

Tehát ezért nem unhat meg senki senkit.


Én nyáron szoktam meztelenül aludni, mikor itt a tetőtérben irdatlan meleg van. Szétterülök az ágyon és megy a ventilátor. Ez esetben külön ügyelni kell arra, hogy ne fingjunk a ventilátor irányába, mert az egészet az arcunkba fújja.


Ezzel szemben télen egy halom ruha van rajtam, mert fázom.


Nálam erre jó ez.

2015. jan. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Nyaron mindig meztelenul alszom; nekem igy a legkenyelmesebb; sokkal jobban erzem magam, mint feloltozve, es jobban is alszom...


Telen felveszek egy hosszu alsot (meg van amikor felsot is), mert fazekony vagyok, es amugy egy hideg, hegyi videken lakom...


19F

2015. jan. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!