Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A ti családi vagy ismerősi...

A ti családi vagy ismerősi körötökben van, aki meztelenül alszik? Miért jó ez?

Figyelt kérdés
Én nem érezném kényelmesen magam....
2015. jan. 8. 13:17
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Amugy a poklos beszolason besirtam... :)
2015. jan. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
ja azért van csak csak nyakig felöltözve sötétben, mert ha heti 2*nél többször lát pucéran, otthagy!!!
2015. jan. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Valaki írta hogy 15 fokban kéne meztelenül aludni, hát én meghalnék... ha 25 fok van, még akkor is kell valami a vállamra (póló) + zokni + nyakig húzott vastag paplan.
2015. jan. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

en nyaron bugyiban alszom parom kisgatya

telen top bugyi o also es atleta

2015. jan. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

A barátom pucéran alszik, máskülönben össze-vissza tekeredik rajta a pizsi. Nem szereti. Viszont eléggé fázós. Ő is meghalna 25 fokba, ha nem lenne rajta téli takaró és a lábán min két plusz pléd.

Én csak hálóingben tudok aludni, bugyival, zoknival kombinálva, nyakig húzott takaróval, ami a fülemet is védi. Viszont én nem vagyok fázós, sőt... :S Ha meztelenül aludnék még jobban leizzadnék. Rosszul vagyunk programozva :D

2015. jan. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Én meztelenül alszok télen is, nyáron is. Egyszerűen irritál a pizsama. Nagyon sokat forgolódok éjszaka, az közben feszül, tekeredik, szorít, brrr. Télen sem fázok, mert ott vannak az imádott thermo-takaróim.
2015. jan. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
13 éves korom óta télen-nyáron meztelenül.Naálunk ez nem ciki.Télen vastagabb takaró.
2015. jan. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!