Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el magam, ha...

Hogy fogadjam el magam, ha nagyon ronda vagyok?

Figyelt kérdés
Én egy nagyon ronda lány vagyok, nincs rajtam semmi ami szép lenne. Hülyeség, hogy mindenkin van valami szép. Rengeteg fajta sminket, hajstílust kipróbáltam már, de minden csak rondít rajtam. Ha meglátom magam rosszul leszek, majdnem minden nap sírok. Rengeteg bunkó beszólást kaptam már a külsőmre. Jártam pszichiáterhez, gyógyszerezett, nem lett jobb semmivel. Lassan az utcára se merek kimenni. Képet nem küldök senkinek.

2015. jún. 3. 22:55
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
51%

Nincsen ronda ember, csak egyedi. Hiszen hány olyan színész van, akit amúgy rondának mondanának, aztán mégis bejött nekik az élet.


Neked nem a külsőddel van bajod, hanem az önbizalmaddal.

2015. jún. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon komolyan benne vagyok a dologban. Nem merek az emberekkel beszélgetni, nem tudok senki szemébe nézni, ha valahol látok fiúkat oda be se merek menni.
2015. jún. 3. 23:20
 13/56 anonim ***** válasza:
Megmondanád, hogy hány éves vagy?
2015. jún. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 A kérdező kommentje:
Pedig a külsőmmel van baj elsősorban. Mindenki bunkón, lekezelőn viselkedik velem, ha meglát, esélyt sem ad arra, hogy megmutassam milyen vagyok belül.
2015. jún. 3. 23:21
 15/56 A kérdező kommentje:
22 vagyok egyébként.
2015. jún. 3. 23:22
 16/56 anonim ***** válasza:
Mi a problémád amúgy? Mi nem tetszik magadon?...próbáld megfogalmazni.
2015. jún. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 A kérdező kommentje:
Az egész fejem úgy ahogy van ronda, nem tudom megmagyarázni. Biztos mindenki látott már ronda lányt.
2015. jún. 3. 23:27
 18/56 anonim ***** válasza:
32%

Mi rajtad a ronda ?


El vagy hízva ? Esetleg az arcod nem tetszik ?


Akármi is legyen egy sportos jó alakú csaj mindenkinek kell még akkor is ha az arca kevésbé szép.


Bőven elég fiatal vagy hozzá hogy nagyszerű testet dolgozz ki magadnak.

Ha viszont lusta vagy és nem teszel semmit akkor így jártál. És kár irigyelni a gyárilag csinos csajokat akik nem csinálnak semmit és így is jól néznek ki.

Neked ezt dobta a gép és ha keményen sportolsz előbb-utóbb a jó csajok kihullanak mellőled mert aki azt szokta meg hogy chips-et zabál a kanapén az könnyen elhízik idővel és utána már nem tud változtatni rajta.


Te viszont ha keményen sportolsz nagyon sokáig jól fogsz kinézni.

2015. jún. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
76%

Nem láttam, mert mondom, ronda ember nincs. Mindenki máshogy néz ki, aztán ennyi...Egyedi. Ha bárkit megnézel közelebbről meglátod, hogy senki se egy matyóhímzés. Persze van aki sminkeli magát ezerrel, az nem azt jelenti, hogy szép. Ha letörli, rá se ismersz.


Van akinek nagy az orra, van akinek a fülei. Aztán? Akkor mi van? Nekem nagyon hosszú a nyakam. De elfogadtam, és nem foglalkozok vele.


A fiúkról meg annyit, hogy ugyanúgy emberek mint te, vagy én. Se többek, se kevesebbek. Nem kell előttük zavarban lenni. Ha meg látják rajtad hogy furán viselkedsz, persze hogy beszólnak.


Ja és ne másokhoz hasonlítsd magad! Abból hozd ki a legtöbbet, ami megadatott! Ne más akarjál lenni!

2015. jún. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
14%

Ilyesmi?


[link]

2015. jún. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!