Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el magam, ha...

Hogy fogadjam el magam, ha nagyon ronda vagyok?

Figyelt kérdés
Én egy nagyon ronda lány vagyok, nincs rajtam semmi ami szép lenne. Hülyeség, hogy mindenkin van valami szép. Rengeteg fajta sminket, hajstílust kipróbáltam már, de minden csak rondít rajtam. Ha meglátom magam rosszul leszek, majdnem minden nap sírok. Rengeteg bunkó beszólást kaptam már a külsőmre. Jártam pszichiáterhez, gyógyszerezett, nem lett jobb semmivel. Lassan az utcára se merek kimenni. Képet nem küldök senkinek.

2015. jún. 3. 22:55
1 2 3 4 5 6
 51/56 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem kamu. Nevetséges, hogy mindenre azt írjátok, hogy kamu.
2015. jún. 4. 19:20
 52/56 anonim ***** válasza:
39%
Hát persze. Mindjárt elsírom magamat.
2015. jún. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 A kérdező kommentje:
Jól van akkor legyen igazad, ha ettől boldog vagy.
2015. jún. 4. 19:52
 54/56 anonim ***** válasza:
39%
Ja! Boldog vagyok.
2015. jún. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
100%

#49-esnek igaza van. Simán tudnál jó csajt csinálni magadból, főleg 170 cm-el, meg 64kg-al.


De ha erre sem vagy képes, akkor maradj meg ez az önsajnálatos rinyagép. Ezt úgy is jól űzöd...

2015. jún. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
100%
tudom kicsit késői a válasz, de most találtam rá a kérdésedre, és gondoltam írok, mert egy cipőben járunk :) (és nem hiszem hogy kamu a kérdés, miért akarna valaki ilyet kamuzni?:/) és 16 lány vagyok, és már régen is csúfoltak mert csúnya vagyok. tükörbe nem tudok nézni, egyáltalán nincs önbizalmam (ráadásul akném is van, és semmi sem segít rajt). sokszor vagyok depressziós, mert a ronda arcom miatt társasági élet sem jön össze, és már bele is törődtem hogy sosem lesz barátom. de mindenkivel kedves vagyok, és próbálok sokat mosolyogni(mégha legszívesebben egy zacskót tennék a fejemre is) ezért nem lesznek velem rögtön elutasítóak az emberek, segítenek ha kell. ha úgy teszel, hogy nem érdekel a külsőd, akkor másokat is kevésbé fogja. mondjuk ez elég nehéz, mert amint kilépek a házból, már teljesen bestresszelek, és a hajam mögé bújok, de remélem el tudom érni azt hogy ne érdekeljenek mások véleménye... kitartás! én is utálok csúnyának lenni.. de gondolj bele, legalább nem vagy ezzel egyedül :S
2015. szept. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!