Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el magam, ha...

Hogy fogadjam el magam, ha nagyon ronda vagyok?

Figyelt kérdés
Én egy nagyon ronda lány vagyok, nincs rajtam semmi ami szép lenne. Hülyeség, hogy mindenkin van valami szép. Rengeteg fajta sminket, hajstílust kipróbáltam már, de minden csak rondít rajtam. Ha meglátom magam rosszul leszek, majdnem minden nap sírok. Rengeteg bunkó beszólást kaptam már a külsőmre. Jártam pszichiáterhez, gyógyszerezett, nem lett jobb semmivel. Lassan az utcára se merek kimenni. Képet nem küldök senkinek.

2015. jún. 3. 22:55
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom miféle szörnyű helyen élsz te..errefelé nincsenek ilyen eladók.
2015. jún. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:

Nem szeret senki, még a családod sem.

Furcsa. Nincs neked a hozzáállásoddal vagy a stílusoddal bajod, ami másnak szemet szúr?


Értelmes ember nem bunkózik a másikkal, mert ronda...

2015. jún. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 A kérdező kommentje:
Nincs baj velem, nagyon kedves vagyok, de nem szeretne senki megismerni.
2015. jún. 4. 00:34
 34/56 anonim ***** válasza:

Hát ez baromi furcsa.


Hány cm magas vagy? Hány kiló vagy? Milyen stílusú ruhákat hordasz, valamit milyen a frizurád?


Ennyire ronda nem lehetsz, komolyan.. :D

2015. jún. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 A kérdező kommentje:
170 cm vagyok, 64 kg. Általában farmerekben, jópofa pólókban és tornacipőkben járok.
2015. jún. 4. 00:38
 36/56 anonim ***** válasza:
47%
Akkor végy fel fátylat.
2015. jún. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
36%

Üdv a klubban. Szintén ronda lány vagyok. Valahogy olyan buta arcom van (guvadt nagy szemeim és nem szép, sima egyenes homlokom, hanem ilyen nagy,bénán domború). Akármit csináltam, csak flegmázást kaptam, vagy hozzám se szóltak, talán az volt a jobbik eset.

Most jól keresek és azzal próbálkoztam, hogy vettem most menő, márkás ruhákat, mind olyanokat, amiken hatalmas felirat van, hogy Nike, Retro, stb.

Azóta az eladók mindig mosolyognak (élelmiszerboltban is) ha bemegyek (mert azt gondolják talán, hogy többet fogok ott költeni?) nem tudom, de azóta úgy érzem, valahogy nem a rondaságom az első. Hogy ha azt hiszik, van pénzem, emberként is bánnak velem, legalábbis szemtől-szemben. Ez jólesik, akkor is ha képmutatás (mivel annyi bántást kaptam eddig). Ezektől a cuccoktól szebbnek is érzem magam, vagyis inkább úgy, hogy van rajtam valami szép, amit érdemes nézni. Sportolok is egy ideje, hogy legalább a testemből kihozzam a legtöbbet, ha már a fejem úgyis ronda marad, akármit csinálok (az ilyet nem lehet sminkkel se eltüntetni, ha krumpli az orrod, meg h.lye a homlokod :( )

Szóval próbáld ki, hátha... arany nyaklánc jól láthatóan is segíthet, ha látják hogy pénzes vagy, a nagyon kis emberek (agyilag értem) nem fogják már kimutatni hogy rondának éreznek.

2015. jún. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:

Kb így néztek ki vagy mi?


[link]

2015. jún. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:

Azt atol is függ hogy hány éves vagy.

A lányok ellöb megálnak a növésbe mint a fiúk.

Ha fogyni akarsz akkor fussál.

Ha magad akarod elfogadni akkor bened az a szép hogy kedves vagy.

A szépek általában beképzeltek.

2015. jún. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
46%
Plasztikai mutet
2015. jún. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!