Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el magam, ha...

Hogy fogadjam el magam, ha nagyon ronda vagyok?

Figyelt kérdés
Én egy nagyon ronda lány vagyok, nincs rajtam semmi ami szép lenne. Hülyeség, hogy mindenkin van valami szép. Rengeteg fajta sminket, hajstílust kipróbáltam már, de minden csak rondít rajtam. Ha meglátom magam rosszul leszek, majdnem minden nap sírok. Rengeteg bunkó beszólást kaptam már a külsőmre. Jártam pszichiáterhez, gyógyszerezett, nem lett jobb semmivel. Lassan az utcára se merek kimenni. Képet nem küldök senkinek.

2015. jún. 3. 22:55
1 2 3 4 5 6
 21/56 A kérdező kommentje:
Jó, hogy ti így látjátok, hogy senki nem ronda, csak sajnos az emberek 99%-ának a külső számít.
2015. jún. 3. 23:38
 22/56 anonim ***** válasza:
Inkább küldj képet, és AKKOR TALÁN megtudjuk mondani, hogy mi veled a baj. Lehet a jelenlegi stílusod nem illik hozzád, vagy kipróbálsz valamilyen másfajta sminket és már is jobb lesz. Az önsajnálattal semmire nem mész.
2015. jún. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:

Akkor beletartozhatnál abba az 1%-ba te is. Kit érdekel mit mond más? Mindenki gondol valamit a másikról. Ennyi. Neked is van véleményed más emberekről, azok mégse érzik rosszul magukat miatta. Akkor te miért adnál az ő véleményükre?


Kezdj el sportolni, az elég nagy önbizalmat ad. Aztán ha egy kicsit összekaparod magadat, meglátod, hogy a fejedben vannak problémák, nem az arcodon.


Ja és fejezd be az önsajnálatot!

2015. jún. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
Azt írod 22 éves vagy...Akkor mégis milyen közegben mozogsz,kamaszok között?Inkább náluk dívik az ilyesféle csúfolódás.
2015. jún. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
100%
Ronda vagy. Na és? Vannak szép meg vannak ronda emberek. Te ronda vagy. Mit kell ezen sírni. Vannak izmos emberek, meg vékonyak. Én vékony vagyok. Most sírjak ezen? Persze jó lenne ha az ember magas, izmos, jóképű, stbstb lenne, mert akkor akinek a külsőségek számítanak az előrébb venné. Egy tulajdonságban nem húztál bele. Lépj túl rajta. Nem dől össze a világ. Nagyon kevés kifejezetten szép ember van. Meg egy csomónak nem is számít.
2015. jún. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 A kérdező kommentje:
Nem sajnáltatom magam csak leírtam a helyzetemet. Hülyeség, hogy csak a fiataloknak számít a külső, rengeteg felnőtt ember is szólt már be.
2015. jún. 3. 23:59
 27/56 anonim ***** válasza:
Csak úgy beszólnak a felnőtt emberek, mert ronda vagy? Nah ne hülyiccsé' meg..
2015. jún. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
100%
Meg a boltban az eladó becsmérli a kinézeted?Amikor még a szakadt hajléktalanoknak sem szólnak,ha tudnak fizetni.
2015. jún. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 A kérdező kommentje:
Igen. Múltkor bementem egy boltba, mondtam, hogy mit szeretnék, erre a férfi eladó lekezelően, bunkón bánt velem.
2015. jún. 4. 00:09
 30/56 A kérdező kommentje:
Meg pofákat is vágott.
2015. jún. 4. 00:09
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!