Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el magam, ha...

Hogy fogadjam el magam, ha nagyon ronda vagyok?

Figyelt kérdés
Én egy nagyon ronda lány vagyok, nincs rajtam semmi ami szép lenne. Hülyeség, hogy mindenkin van valami szép. Rengeteg fajta sminket, hajstílust kipróbáltam már, de minden csak rondít rajtam. Ha meglátom magam rosszul leszek, majdnem minden nap sírok. Rengeteg bunkó beszólást kaptam már a külsőmre. Jártam pszichiáterhez, gyógyszerezett, nem lett jobb semmivel. Lassan az utcára se merek kimenni. Képet nem küldök senkinek.

2015. jún. 3. 22:55
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:

Én megértelek teljesen, valóban hülyeség ez a mindenki szép általás, ezt azok mondják, akik jól néznek ki és kapnak pozitív visszajelzéseket.

Férfiként azonban tudok neked mondani egy nagyon jó tanácsot, amivel változtathatsz. Mi is össze szoktunk futni néha nagyon csúnya lányokkal a barátaimmal, viszont többségüknek a feje és a teste is visszatetsző. De ha valakinek az arca nem volt esztétikus ugyan, viszont a teste nagyon vonzó volt, az rengeteget javít az összképen, még akár meg is ismerkednék vele. Ennek pedig az az oka, hogyha találsz valami vonzót valakiben az első benyomáskor, utána közelebb kerültök egymáshoz és ha valakibe kezdesz beleszeretni, sokat fog szépülni a szemedben az arca is. Én is ismerkedtem már meg olyan nővel, aki elsőre nem volt az ideálom, aztán egy idő múlva azt vettem észre, hogy milyen szép lett.

Próbáld meg meg az első kellemes benyomást egy vonzó testalkattal megszerezni. :)

Bár ez elég szerteágazó probléma, mert milyen egy vonzó testalkat... Egy fiatal srácnak többnyire a mai divat alapján a vékony, kisfiús testű lányok vagy a sportos, izmos lányok tetszenek. Egy érettebb férfinak viszont lehet ettől eltérő elképzelése már, mint egy nőiesen telt alkat. De majd megválasztod, hogy kiknek szeretnél tetszeni inkább.

2015. jún. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 A kérdező kommentje:

Vannak márkás cuccaim, nem vettem észre, hogy kedvesebbek lennének velem, ha azokat viselem.

Plasztikai műtét... Ha adsz pénzt akkor szívesen kés alá fekszem bármikor.

Jó testem nekem soha nem !esz, mert körte alkatom van és laposak a melleim.

2015. jún. 4. 11:51
 43/56 anonim ***** válasza:
Elmondanám, hogy a körte a legnőiesebb adottság, csak élni kell vele. Nem mellesleg: válogatós ...nak kutyában a helye!
2015. jún. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
Pont ez az, a körte alak nagyon nőies, mit számít, hogy kicsi a melled? Nem az alapján keresnek párt a férfiak, hogy milyen nagy melle van egy nőnek...
2015. jún. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 A kérdező kommentje:
Pedig rengetegszer megkaptam már, hogy nem is vagyok lány, mert nincsenek melleim.
2015. jún. 4. 15:09
 46/56 anonim ***** válasza:
Jézusom, milyen emberekkel lehetsz te körbevéve... Sok olyan embert ismerek, akik kimondottan csúnyának lehet nevezni, de nagyon jó fejek, kedvesek és emellett egyéniségek. Mindegyiknek van vagy volt párja, boldogok, sok barátjuk van. Senkit sem érdekelne, hogy milyen a külsőd, ha nem úgy állnál mindenhez, hogy "én csúnya vagyok, engem mindenki lenéz, mert ilyen-olyan az arcom). Hidd el, fontos a kisugárzás is.
2015. jún. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
*akiket
2015. jún. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 A kérdező kommentje:
Igyekszem nem így állni a dolgokhoz csak nehéz.
2015. jún. 4. 15:58
 49/56 anonim ***** válasza:

Shakirának is körte alakja van és kicsi mellei, meg még egy rakás nőnek, akinek a testéért odavannak a férfiak.


Gyakorlatilag két lehetőséged van csak:


1. elfogadod magad ilyennek, nem lázongsz többé az ellen, hogy a külsőd miatt kilógsz a társadalomból, valami mással kezdesz foglalkozni az életben. Vmi olyasmivel, ami nem annyira igényli az emberek társaságát, pl. tudományos kutatás.


2. az arcoddal túl sok mindent nem lehet kezdeni, de legalább a testeden megpróbálsz javítani. Egy szuperjó seggű és lábú nő az rengeteg férfinak akkor is jó nőnek számít, ha az arca nem szép. Egy csomó férfi nem mell-, hanem fenékcentrikus. Ezeknek még sok edzéssel, sportolással stb. simán bejöhetsz.

2015. jún. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
39%
Kamu kérdező! Kamu kérdést tettél fel! Ugyanezzel a kérdéssel már harmadjára találkozom! Gondolom, élvezed...
2015. jún. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!