Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én gondolom úgy hogy a...

Csak én gondolom úgy hogy a határon túli "magyarok" nem magyarok?

Figyelt kérdés
Engem nagyon idegesít,hogy magyarnak adják ki magukat,de soha semmit nem tesznek Magyaországért,nem állnak ki Magyaország mellett,de a támogatás az kell nekik...
2016. ápr. 6. 12:44
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:
Én vagyok az ostoba? Azért mert megmondom a véleményem, gratulálok nektek.. Titeket sem neveltek... Többet teszek Magyarországért mint gondolnátok.... ;)
2016. ápr. 6. 14:24
 12/54 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az vagy ha ilyen "véleményre" futja csak.Beszűkült észjárás.Ez a megnyilvánulásod többet árult el rólad mint gondolnád.
2016. ápr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
A külföldön élő magyarokat nem tartod magyarnak, de le merném fogadni, hogy a Magyarországon élő külföldieket szintén nem. Akkor az hogy lehet, hogy egy itt született, itt élő (mondjuk) kínai az még mindig kínai. De egy Erdélyben született ott élő magyar már nem magyar? Ezt magyarázd meg!
2016. ápr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
55%
Ők magyarok, viszont az, hogy szavazhatnak, de nem élik át a szavazásuk eredményét, na engem az zavar. Tessék beköltözni Csongrád megyébe, és élvezni a magyar életvitelt! Messziről könnyű érdeket nyilvánítani.
2016. ápr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 A kérdező kommentje:
Én véleményem,mindekinek megvan a joga,hogy azt gondoljon amit akar,ti vagytok a buták,hogy nem fogjátok fel...;) Amúgy meg az erdélyi magyarok letagadják magyarságukat,nem egyről halottam már, pont azért vagyok olyan amilyen velük szemben.... Ennyit erről...
2016. ápr. 6. 15:26
 16/54 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, hogy mit és mennyit teszel Magyarországért, de azzal, hogy "kitagadsz" kb. 2 millió embert, ártasz az összmagyarságnak.


Itt is és ott is vannak problémák, sajnos nem alakul valami fényesen a magyarok sorsa, nem kéne még a magyarországi és a határon túliak között is a feszültséget szítani.

2016. ápr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy meg az erdélyi magyarok letagadják magyarságukat"


Aha. Azért vallotta magát magyarnak ~1.2 millió erdélyi 2011-ben.

2016. ápr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
92%

Történelemből megbuktál?


Csak te gondolod úgy, meg még egy-két tudatlan, szerencsétlen.


Nagyon sok magyar él Amerikában és Nyugat-Európában is és az egész világon, hogy veszed a bátorságot, hogy őket minősítsd.


Egyáltalán magyar anyanyelvű vagy? Egyetlen dolgot sem tudsz felsorolni, hogy mi az , amit te Magyarországért teszel. Tuti, hogy még azt sem tudod, ki volt az első magyar fejedelem..


Szóval szánalmas vagy és nem a válaszolókkal van baj, hanem veled.

2016. ápr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
54%
Felőlem az mondja magyarnak magát, aki akarja, de csak az szavazzon, aki utána itt marad szopni is.
2016. ápr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
100%
Látom, te is azoknak a táborába tartozol, aki szerint csak az a magyar, akit te jó arcnak tartasz. Hát rossz hírem van: ez egyáltalán nem ettől függ.
2016. ápr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!