Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én gondolom úgy hogy a...

Csak én gondolom úgy hogy a határon túli "magyarok" nem magyarok?

Figyelt kérdés
Engem nagyon idegesít,hogy magyarnak adják ki magukat,de soha semmit nem tesznek Magyaországért,nem állnak ki Magyaország mellett,de a támogatás az kell nekik...
2016. ápr. 6. 12:44
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szavazás dolog eléggé túl van misztifikálva. Senkit nem is merek, aki járkálna MO-ra szavazni, mert minek? Én azért szavazok, mert évek óta MO-n élek. A férjem és gyermekeim is magyar állampolgárok. Itt dolgozom, itt adózom. Ugyanezért nem voltam most Szlovákiában szavazni.
2016. ápr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell fizikailag itt lenni a szavazáshoz.
2016. ápr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
0%
Tudom. Egyébként azt én sem engedném, hogy olyanok szavazhassanak, akiknek nincs MO-n lakcíme.
2016. ápr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 A kérdező kommentje:
Kedves 33-as válaszoló! Attól,hogy valaki magyar állampolgár még nem lesz magyar.... Románokat pedig azért gyülölöm,mert gyülölködnek,ütik,verik a magyarokat,még az igazi magyarokat is (tapasztal),de magyar állampolgárság az kell neki,hogy könnyebben vállalhassanak munkát Europába.... Bárcsak mindenki tudná,hogy mennyi undoritó román csinálja ezt... Ennyit erről!
2016. ápr. 6. 19:55
 35/54 anonim ***** válasza:
A #3 vagyok. A románokról nekem sincs jó véleményem, de szerinted az erdélyi magyarok románok, nem magyarok???
2016. ápr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Igen,pontosan ezt gondolom,mert nekem olyan tapasztalataim vannak ami azt mutatja,hogy ők bizony azok! Szégyenlik hogy magyarok, el akarják magukat románosítani.... stb...
2016. ápr. 6. 21:21
 37/54 anonim ***** válasza:
Ismét a #3 vagyok. Ezt meg honnan veszed???
2016. ápr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 A kérdező kommentje:
Mert beszéltem már párrak.., nem magamtóm mondom!
2016. ápr. 6. 22:57
 39/54 A kérdező kommentje:
*magamtól
2016. ápr. 6. 22:57
 40/54 anonim ***** válasza:
Még mindig a #3 vagyok. Lehet, hogy sajnos vannak ilyenek is, de nekem vannak erélyi rokonaim, és ők egyáltalán nem ilyenek.
2016. ápr. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!