Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én gondolom úgy hogy a...

Csak én gondolom úgy hogy a határon túli "magyarok" nem magyarok?

Figyelt kérdés
Engem nagyon idegesít,hogy magyarnak adják ki magukat,de soha semmit nem tesznek Magyaországért,nem állnak ki Magyaország mellett,de a támogatás az kell nekik...
2016. ápr. 6. 12:44
1 2 3 4 5 6
 51/54 A kérdező kommentje:

Javítás!


Kései Sirató! Nem válaszolok egyből,és már irogatsz..... ;) SENKINEK SEMMI KÖZE,HOGY MENNYI IDŐS VAGYOK!És nem is a kapcsolódik a kérdéshez, ne gyertek már ilyen oldalra ha nem tudtok normálisan válaszolni! A kérdés nem aktív többet!

2016. ápr. 7. 14:10
 52/54 anonim ***** válasza:
100%

Pedig nyilvánvaló, hogy a kérdésed abból adódik , hogy még gyerek vagy.

Értelmes válaszokra nem tudsz reagálni, ezenkívül semmilyen érv nem érdekel téged.

Ez az oldal azért van, hogy kérdésekre válaszoljanak emberek. Te meg ezen vagy kiakadva. Remélem, kielégítő volt a válasz. És az is éretlenségre utal, hogy nagy betűkkel kiírod, hogy az életkorodhoz nincs közünk. :)

2016. ápr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 A kérdező kommentje:
Jólvan akkor... ;)
2016. ápr. 7. 15:41
 54/54 Thyhor válasza:
Miért nem jönnek haza? Mert már otthon vagyok.Kárpátalja az őseim hazája és az enyém is.A Magyar Köztársaságnak itt már nincs befolyása de ez egyáltalán nem jelenti azt hogy a magyarságomtól is megfosztottak volna.Ha édesanyád újraházasodna akkor már nem lennél a fia? Dehogy nem csak egy mostohaapád lenne.Körülbelűl így van ez a határon túli magyarokkal is.Egyáltalán nem igaz hogy nem tesznek semmit Magyarországért.Magyarország a segélyeket nem csak úgy osztogatja jobbra - balra.Csakis azok jogosultak rá akik kiveszik a részüket a magyarság megörzésében.Kötelező ok a magyar nyelv használata a munkahelyeken és elhiheted így is van.Ha egyszer Kárpátaljára vinne az utad ezt meg is tapasztalhatnád.Eléggé nagy bátorság és butaság kell ahhoz hogy valaki emberek millióit ukránozza,románozza,szlovákozza vagy szerbezze le úgy hogy magyarok.Abban igazad van hogy vannak akik osztják a véleményedet.Az ilyen alakok miatt van széthúzás a magyarság között.Bizonyára azt hogy ki mennyire magyar valamilyen módon mérni lehet ha jogosultnak érzed magadat arra hogy meghatározd hogy ki magyar és ki nem.Azt mondod hogy a hazádért cselekedsz de ezzel a véleményeddel pont hogy ellene.
2016. aug. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!