Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az normális, hogy 23 éves...

Az normális, hogy 23 éves koromra azt gondolom, hogy én már csak nyugis mindennapokra vágyok?

Figyelt kérdés

2016. jún. 23. 11:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Változott valamit a hozzáállásotok 1 év alatt kedves kérdező és válaszolók? :)
2018. márc. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
82%
Én se vágyok már semmire. Csak nyugalomra, egészségre, legyen munkám, tudjak spórolni, kb. ennyi. Amúgy is, minden ami anyagi, egyszerűen elhasználódik, elfárad, porrá lesz, nem érdemes halmozni. Igaz, ha megöregszek, akkor így egy megkeseredett vénember leszek, de ez van.
2018. márc. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
A 22-es közel áll a valósághoz abban a leírásban, hogy mihez vezethet egy egyedüli élet. Tulajdonképpen leélhető minden egyes nap az életedben egyedül is, csak az a helyzet, hogy még a befelé fordulósabb ember is ember, és az ember társas lény. Kell minimum egy-két barát, párkapcsolat, rokonokkal is kellene valamennyire tartani a kapcsolatot, mert ugye a mindennapok élményeit, tapasztalatait jó lenne megosztani valakivel. Ha meg gyereked is van, akkor van kinek mindezt átadni. Egyedül élni szinte a világ legolcsóbb dolga, egy szobakonyhás lakásban is el lehet lenni minden nap úgy hogy a munkahelyed és az otthonod közt mozogsz oda-vissza és semmi új inputot nem kap az agyad. Csak ugye be fogsz fásulni, és a társaság hiánya az évek, évtizedek alatt lehangoltsághoz, eltunyuláshoz, depresszióhoz fog vezetni. Mindenki maga irányítja a saját sorsát, ha te, kedves kérdező egyedüli nyugis mindennapokra vágysz, akkor manapság azt az életet is berendezheted magadnak, semmi és senki nem fogja tiltani.
2018. márc. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
100%
Én is így érzek. Nem olyan rég viszont részt vettem egy előadáson, vállalkozók számára. Az előadás keretében szó volt a kiégés fogalmáról. Ekkor döbbentem rá, hogy nem is inkább vágyakozom a csendre és nyugalomra, hanem inkább kiégtem. Fiatalon. Szerintem érdemes erre figyelni és foglalkozni a témával. Természetesen nem vagyunk egyformák, van aki egész életében csendre, nyugalomra vágyik. Viszont ne hagyjuk, hogy az életünk csak úgy simán elteljen, merjünk kockáztatni és kilépni néha a komfortzónából.
2020. máj. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Miert ne lenne. De azt ne felejtsd el, harmincas, negyvenes, otveneskent lehetsz ennek pont az ellenkezoje.
2021. febr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Durva, hogy 5 évey kerdes és emlékszem mikor válaszoltam rá :D
2021. febr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen természetes vegyél egy fülmelegítőt, mamuszt hasonlókat, és gubózz be!
2022. jan. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!