Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az normális, hogy 23 éves...

Az normális, hogy 23 éves koromra azt gondolom, hogy én már csak nyugis mindennapokra vágyok?

Figyelt kérdés

2016. jún. 23. 11:45
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
65%
23 éves vagyok és ha tehetném már holnap mennék nyugdíjba. Nem azért mert utálok dolgozni, kifejezetten egy szorgalmas lány vagyok az élet minden területén, viszont úgy érzem annyira jó lenne ha nyugodtan minden rohanás nélkül élhetném az életem. Akinek mindenre van ideje és nem azért fohászkodik hogy a nap 25 órából álljon . 😊
2016. jún. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
11-es, te a szívemből beszéltél! :) Én is mondjuk, ha kell, szorgalmas vagyok, de van úgy, hogy estére annyit vesz ki belőlem, hogy még a tv-t sem bírom nézni. Szinte még az elmém is a nemlét nyugalmára vágyik már.
2016. jún. 30. 16:47
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
23 éves vagyok és most kezdtem dolgozni, de már annyira hiányzik a nagy nyári szünet, ha belegondolok, hogy jó darabig max 1 hét lesz a leghosszabb szabadságom hülyét kapok :D
2016. júl. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
73%
Igen,normális.
2017. júl. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
78%

17 éves vagyok és ugyanez a helyzet nálam is. Egyszer voltam buliba nem is olyan rég és mondtam, köszönöm nekem ennyi elég is volt ebből. Nem is értem azokat, akik minden hétvégén csatak részegre isszák magukat. Én értem, hogy fiatalok meg még előttük áll az élet és inkább most csináljanak minden butaságot és most próbáljanak ki mindent, de azért nálam ez már nagyon üti a határt. Másoknál biztosan nem, de nálam más a helyzet.

Nemrég elhívtak egy buliba, úgy volt, hogy megyek, de aztán végül visszamondtam. Inkább itthon ültem és elolvastam egy könyvet.

Valaki írta itt az előbb, hogy a barátnője 37 éves és még mindig vágyik a kalandokra meg a csavargásra. Nos nálam inkább legyen meg előbb az anyagi biztonság. Valószínűleg én utána sem fogok csavarogni, meg bulizni, mert mire megteremteni, addigra szeretnék gyereket vállalni és megállapodni. Szóval ezek szerint nekem ez a fiatalos bulizás kiesik, hacsak egyetemen nem fogok bulizni. Bár kétlem, nem kockáztatnám meg a kibukást egy kis buli miatt. Vagyunk még egypáran ilyenek. Szerintem ezzel nincs semmi baj.:)

2017. júl. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
*buliban (az elsőnél) :D
2017. júl. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan, mintha bizonyos dolgokra egyáltalán nem állnék még készen. Nem igazán ismerem a saját érzelmeim sem, de azt azért el tudom fogadni reálisan, hogy vannak. "


23 évesen én is hasonlót éreztem... tudod miért? Mert még ha már hivatalosan nem is, de még "gyerek vagy"...

Egyébként meg az élet nem csak bulizásból áll... ebből, hogy ezt tartod a "normálisnak", hogy ettől vagy te különb a többiektől mert te nem bulizol...

Ebből is csak az látszik, mennyire gyerek vagy még.

33/f

2017. júl. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
78%
Én soha nem is vágytam másra. Rühellema bulizást, a zajongást, a részegeskedést és ehhez hasonló dolgokat. 21F
2017. aug. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Több mint egy év telt el a kérdés kiírása óta, úgyhogy írd ki megint kiemelés helyett, de 24 évet írj korra. :)
2017. aug. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
82%
Hát én is szeretek otthon lenni ha nem dolgozok. Egyetlen barátom sincs, azt a képet látom magam előtt, hogy ha 40-50 stb. éves leszek, akkor egy megkeseredett vén f a sz leszek, de ez van.
2018. márc. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!