Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nyomatja mindenki ezt a...

Miért nyomatja mindenki ezt a dumát?

Figyelt kérdés

,,Mindent lehet, csak akarni kell." ,,Pozitív gondolkodással előbb-utóbb összejönnek a dolgok." ,,Ne add fel, te is megtalálod a párod!"


Nagyjából ezeket a válaszokat látom itt (és másutt is), de úgy, ahogy van, ez mind marhaság. Nem születhet mindenki mázlistának. Mikor értik már meg az emberek, hogy van, akinek nehezebb, van, akinek könnyebb?


2016. okt. 7. 08:03
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
0%

Jah csak én élőben sosem szoktam nyafogni senkinek sem, mindig is tettem a dolgom és úgy 5 éve semmi jó dolog nem ért. Holott azért is tettem, hogy érjen.

Akkor hol marad a nagy varázsló mágikus varázspálcával, aki megjutalmaz? Hát sehol...

2016. okt. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:

11:

Honnan tudod, hogy a kérdező élőben szokott-e nyafogni. Mert itt te is azt teszed.

2016. okt. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:
Sosem szoktam élőben nyafogni. A fröcsögők tévednek. Amúgy nem mintha lenne kinek elmondani a gondjaimat...
2016. okt. 7. 10:36
 14/48 A kérdező kommentje:
Ja, és mielőtt jönne a további fikaáradat, leszögezném, hogy nem csak a magány a gondom az életben...
2016. okt. 7. 10:44
 15/48 anonim ***** válasza:
Akkor írd le mi a gondod. Ne törődj a trollokkal, úgyis anonim fórum ez, nem ismernek.
2016. okt. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:
Elég hosszú lenne részletesen kifejteni, elég sok sérelem ért az elmúlt 21 évben. Nem írom le ide, hogy mik történtek pontosan, mert a végén valaki felismerne.
2016. okt. 7. 10:54
 17/48 anonim ***** válasza:

Ez így önmagában szerintem is hülyeség. Valamire igazak ezek az állítások de vannak amikre nem. Például hiába akarnék világkörüli útra menni, valószínűleg sosem lesz rá annyi pénzem.

Engem tudod mi akaszt ki? Amikor elmondod valakinek a véleményedet őszintén (és nem bántásból), erre jönnek a beszólások, hogy csak irigységből mondom. Pedig nem.

2016. okt. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:

Az sem jut eszébe senkinek, hogy az ember kitartása véges.


Ha többször végigjársz egy utat, időt és energiát befektetve, reménykedve, és megint nem sikerül elérni az út végén a célt, csalódni fogsz. Újra és újra. Ha már túl sokszor kezded el az utat, bele fogsz unni, nem szeretnéd már a fájdalmat újraélni, inkább elengeded, mert a fájdalom így enyhébb, mintha újra pofára esnél.


Ezek az emberek nem panaszkodnak, egyszerűen ők csak az élet azon oldalát tapasztalták, ahol senki és semmi nem jelent őszinte támaszt. Mert valljuk be, a legtöbb ember a földön nem őszinte, nem hű, nem igaz ember, nem olyan, akiben meg lehetne bízni.

2016. okt. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:

7#

Na itt a baj. Havalami nem fér bele a te kis világnézetedbe az rögtön kamu.


10#

Én nem azért írtam, hogy sajnáljanak. Ellenpéldaként hoztam magam, hogy nem csak az adoniszok meg az újgazdag ficsúrok szólják le a hisztis fiúcskákat.

2016. okt. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:
Amúgy rohadt irritáló vagy, paraszt, mindenkinek csak beszólsz, a kötözködés a lételemed, ismerem a gyk-s ,,munkásságodat"... Nem kalapált még el senki???
2016. okt. 7. 11:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!