Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » MIÉRT nyomatja mindenki itta...

MIÉRT nyomatja mindenki itta Norbi Update-es sz*rságokat?!

Figyelt kérdés

hát nem értitek,hogy nem a kajájuk miatt fogytok?nem a norbi liszt,meg péksüti stb az amitől sikerül súlyt veszítenetek...csak ők ebből jól meggazdagodnak és hasznukra válik a hiszékenységetek!

diétánál szimplán az étel minőségén és mennyiségén kellene változtatni...


2011. jan. 6. 17:02
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
itt a* bocsi
2011. jan. 6. 17:03
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én Norbival fogytam, de ez nem azt jelenti, hogy a kajáját vettem. Sőt, azt hiszem, egyetlen túrórudit vettem a 10 hónap alatt, amíg keményen nyomtam a fogyókúrát, azt is kíváncsiságból kóstoltam meg.

A Norbi módszer elsősorban nem az Update-feliratú kajákból, hanem az élelmiszerkódolásból áll.

Sokan szintén csak a kódokat használják, de nem veszik a Norbi-kajákat. Max félreértesz néhány hozzászólót szerintem, mert pont arról szokott szó lenni, hogy nem valami népzserűek ezek a kaják - pont az áruk miatt.

2011. jan. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de több száz embernek bevált a dolog

többek közt nekem is!

Neked nem kell hinned benne!

De semmi jogod elítélni, kritizálni azokat, akiknek segített ez a módszer.

2011. jan. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%

Ki a sz*r nem tudja ezt,hogy már válaszoljak hasonló stílusban :-D


Figyelj,szerintem aki okos az nem hisz ezekben a norbis cuccokban. Aki pedig hisz bennük,azt sajnálom, de megérdemli az elpazarolt pénzének a veszteségét.


Akarom mondani az embernek van esze és tanulja meg használni. Már csak onnan is ha kiindul valaki,hogy Magyarország a legkövérebb országok listáján egy elég előreszóló helyet foglal el, míg utánunk van még több, mint 50 ország, sőt több mint 80 ország. És mit akarok ezzel mondani ? Azt, hogy ott nincs Norbi. És mégis...szóval értitek gondolom


Na,csak ennyit,aztán mindenki gondolja meg utoljára. Ha most sem egy akkor ez van,nem mindenkinek működik az agya.

2011. jan. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Norbi nem kényszerít senkit, sem arra, hogy elhízzon, sem arra, hogy megvegye cuccait. A fogyni akarók módszert akarnak, Norbi pénzt. (Mindenki pénzért dolgozik, nincs ebben semmi különös, én sem mondtam még soha, hogy ááá, hagyja csak főnök, nem kérem a béremet.) A fogyni akarók pénzt AKARNAK áldozni, Norbinak van egy módszere, ami viszont tény, hogy működik.

Mi ebben a rossz?


Ettől függetlenül az első könyvében Norbi maga is leírja, hogy a normál élelmiszerek is megfelelőek. Csak gondolom, közben rájött, mekkora biznisz.


Ettől függetlenül, te sem vagy tökéletes, kérdező, úgyhogy előbb a saját szemedben a gerendát ajánlanám, utána foglalkozhatsz mások szálkáival.

2011. jan. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
a termékeire kidobni a pénzt tényleg hülyeség. .viszont a módszere többszörösen bevált, nálunk!
2011. jan. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem is mondtam hogy tökénetes vagyok...(de kövér biztos nem)és bocsi ha durvának találtátok a megfogalmazást,csak annyira kiakadtam,hogy végül is ők ebből pénzt csinálnak!pedig magunk is rájöhetnénk,mit kell a szervezetünknek adni,hogy normálisan működjön,és jó alakja legyen,ha tanultunk egy szemernyi kis biológiát is valamikor...és azért írtam mert olvastam már olyat is,hogy a gatyája ráment valakinek a norbi cuccokra,meg nem is vált be neki stb. szerintem meg kellene találni a természetes,kiegyensúlyozott táplálkozás módját,és többet mozogni...és bocsánat..
2011. jan. 6. 18:22
 8/13 anonim ***** válasza:
17%

Kérdező, mélyen egyetértek veled.

Nálam megbukott a módszer, főként amiatt is, hogy egy szakemberrel is beszéltem róla és ő bizony elmondta tudományos szemszögből a buktatóit.

Igen, szép és jó dolog, hogy szénhidrátot számol, ezen is alapul, de az, hogy a szervezet délután 3-tól gyakorlatilag semmiféle CH-forrást nem kap, az non-sense.

Ezt nem hiszi el a sok bugyuta, vak ember, akkor hogyan hinnék el azt, hogy normális diétáknál - ami táplálkozástanilag is korrektek - nem kikötés az, hogy minden nap 40 percet mozogjál.Ez szintén non-sense, mert nem csak fiatalokról van szó, hanem családanyákról is, akik munka mellett mikor sietnek haza a 2-3 gyerekükhöz, örülnek, ha utolérik magukat, szóval szó szerint luxus minden egyes nap 40 percet aerobiccal tölteni, dehát ezt te nem tudod megmagyarázni a sok birkának, reménytelen.

Mellesleg egy másik ismerősöm is kipróbálta, nála azért nem vált be, mert annyi húst és húsféleséget evett ( merthogy du.3-tól szinte csak az engedélyezett ) , hogy a rengeteg méreganyag, ami felgyűlt a szervezetében nemhogy fogyást, hanem hízást eredményezett.

És akkor nem muszáj megvenni a mürmüléiket?Dehogynem!Egy idő után rákényszerülsz, mert egyszerűen ráunsz az egyoldalú ételekre, amiket otthon meg tudsz ugyan csinálni, de olyan sablonosak egy idő után, hogy herótod lesz tőle + a húst hússal effektussal több kárt okozol a szervezetednek, mint hasznot.Ezért ugrabugrálnak a követők éjjel - nappal, mert szó szerint MUSZÁJ MOZOGNI, mert ha nem, a sok toxintól ,ami felszabadul - az imént említett ok miatt - a szervezetben, muszáj megszabadulni, mert egy idő után olyan lassú lesz az anyagcseréd, hogy tényleg azért hízol, nemhogy fogynál.

A kész kajáikért horribilis összegeket elkérnek, a pékáruk, sütik stb. árai meg szintén a csillagos eget verdesik, az egész egy jól megszervezett MARKETING, ahol reklámra se kell különösebben költeniük, hiszen a kedves feleség még várandósan is vetkőzik valamelyik férfimagazinnak, hogy tessék - lássék, te is ilyen leszel, ha az ő útjukon jársz.Népbutítás, bár nem igazán van szüksége rá mégjobban az amúgy is segghülye népnek.

Ismerősöm Atkinssel fogyott 15 kilót 3 hónap alatt, nem dobott ki ezreket az ablakon, és nem kellett neki a melóhelyéről hulla fáradtan rohannia az edzőtermebe, mert "Húú, akkor nem használ a módszer!"

30 / nő.

2011. jan. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
végre valaki gondolkozik is kedves utolsó!
2011. jan. 6. 19:02
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

Kedves 18:22

Nem tudom, hogy sok olgot, amit leírsz, azt honnan szeded, mert abszolúte nem igaz. A másik meg: csak mert valaki, akiről hallottál, és norbizott, így és így járt, nem jár úgy minden norbizó...


Húst hússal? Hol? Szénhidrátot számol? Hol? Nem tudom, mert én még a könyveket se vettem meg, a honlap alapján fogytam, és bizony 25 kilót, most múlt két éve, hogy ledobtam a túlsúlyom. Mozogtam is, de volt több hónap, mikor nem tehettem a térdem miatt, akkor sem híztam el az étrendnek köszönhetően, ami mozgás nélkül is tartotta a formám.


Nem haragszol ugye, hogy ha te birkázod a fogyókúrázókat, meg a norbi hívőket, akkor én is lebirkázlak téged, mert egyértelműen hallomás után összeszedett történetekből szeded a "bölcsességed", amiből ki tudja, mennyi igaz, általánosítasz, és néhol valótlant állítasz. na ez az igazi birka-attitűd.

Tudod mindenki eldöntheti, ha már fogynia kell, hogy mivel fogy. Én is kipróbáltam sok mindent, köztük a te általad említett Atkinst, és nem ment, nem bírta a gyomrom, stb. A norbi volt kb a negyedik módszer, amit próbáltam, és az első, ami használt. És végérvényesen!

Nem lehet ráhúzni egy módszerre sem, hogy sz@r és nem működik, mert nem vagyunk egyformák.

Ahhoz is mindenkinek joga van, hogy azt vegyen, amit akar. Én spec egy fillért nem költöttem Norbi-cuccokra, torna dvd-ket is a netről töltöttem le. Mégis 25 kilóval könnyebb vagyok immár két-két és fél éve.


Úgyhogy hátrébb az agarakkal.


Kérdező, az meg széánalmas, hogy felteszel egy ilyen kérdést, egyértelmű, hogy lázításból, sokan védik a módszert, erre bocsánatot kérsz, hogy te nem akartad..., most meg megtapizod a fejét annak, aki hasonlóan tapló módon kárál, mint te, meg a döglődő varjú...

Hát ez szánalmas. Nem a norbizás.


25/N

2011. jan. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!