Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nyomatja mindenki ezt a...

Miért nyomatja mindenki ezt a dumát?

Figyelt kérdés

,,Mindent lehet, csak akarni kell." ,,Pozitív gondolkodással előbb-utóbb összejönnek a dolgok." ,,Ne add fel, te is megtalálod a párod!"


Nagyjából ezeket a válaszokat látom itt (és másutt is), de úgy, ahogy van, ez mind marhaság. Nem születhet mindenki mázlistának. Mikor értik már meg az emberek, hogy van, akinek nehezebb, van, akinek könnyebb?


2016. okt. 7. 08:03
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

Paraszt fehe'r lovon még mindig felesleges pörögnöd ezen.

"így nem kell figyelembe venned amit írok, akkor hidd ezt nyugodtan"

Feltűnt, hogy egy darab válaszomból mennyi dolgot képtelen voltál értelmezni? Komolyan azt mondod, hogy nekem nem kell figyelembe vennem, amit írsz? Te képtelen vagy figyelembe venni azt, amit írok. Egyszerűen nem megy egy egyszerű magyar szöveg értelmezése.


És #37-nek óriási zöld pacsi, mert teljesen igaza van! Paraszt fehe'r lovon tőled sosem érkezett ilyen szintű válasz.

2016. okt. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

Én tudom, hogy egy végtelenül utálatos, negatív, szarkasztikus ember vagyok, de ilyenkor mindig visszakérdezek, hogy az illető "akkor csak ennyire akarta?", vagy "és neki mikor fog már összejönni?"

Nagyon kielégítő nézni, ahogy lehull a lepel, és lefagy a vigyor az álszent képükről.

Az életben előrejutni - nekünk - egyedül kemény munkával lehet. Igaz, nem olyan gyors siker, mint a pénz-protekció kategória, de sokkal jobb íze van, mert te érted el. Az ilyen pozitív Oravecznórák meg idegesítenek, nem tehetek róla.

(egyébként sosem panaszkodok az életemről másoknak. Simán jönnek, és elmondják, hogy szerintük (!) mi nem jó az én életemben, és miért kellene a rengeteg munka és tanulás helyett inkább nagyon-nagyon pozitívan relaxálni vagy szexelni az egyik sarokban. Pedig én boldog vagyok, szóval nem értem, miért épp nekem osztják azt, ami nekik sincs, és miért nem fogadják meg a saját tanácsaikat inkább, én meg majd nézem, ha lesz kedvem (nem lesz))

Az "életed párját" keresni meg úgy hülyeség, ahogy van. Inkább építs ki egy olyan életritmust, amiben boldog vagy egyedül is. Aztán a Nagy Ő vagy jön, vagy nem, de te így is - úgy is boldog vagy. Ez a legértelmesebb dolog, mert az emberek otthagyhatnak, meg se kedvelhetnek, de még ha minden nagyszerű és imádjátok egymást, miközben az unikornis alakú felhőt nézitek a vadvirágos réten, akkor is meg fog halni a másik. Lehet, hogy előbb, mint te. És akkor mihez kezdesz? Naugye. Nekem is megy a megmondósdi ;)

2016. okt. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

40#

Az első kommentemmel mi volt a baj? Teljesen normálisan leírtam, hogy mi van velem, erre a kérdező hazugnak nevez. Ezután kezdjem el ápolgatni a lelkét?

Amúgymeg amióta itt vagyok, ilyen stílusban írok és ennek ellenére aki változni akart az írt nekem. Nem egy embernek segítettem, egy párral azóta is tartom a kapcsolatot és jobb lett az életük, mert megfogadták azt, amit mondtam. Az itteni kérdező féle hisztis nyomikra meg nem fogok feleslegesen időt fordítani, mert úgyis leszarja és különben sem érdemli meg.

Lehet engem utálni amiért ilyen vagyok, de aki megérdemli annak segítek. Ez így sokkal többet ér, mintha nyalnám a seggét, tutujgatnám, meg felmenteném minden felelősség alól.

2016. okt. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:
Anyád a nyomi, te farok. Igen, primitív voltam, mert megérdemled. Húzhatsz a búsba.
2016. okt. 7. 19:44
 45/48 A kérdező kommentje:
A normális stílusban kommentelőknek köszönöm.
2016. okt. 7. 19:50
 46/48 anonim ***** válasza:

Mondjuk a "nyafoghatnék, mint ahogyan ti" helyett pár fokkal barátságosabb megfogalmazás lett volna például az, hogy "nekem is sikerült a hátráltató tényezők ellenére előbbre jutnom, te is megpróbálhatnád".


Szóból ért az ember, ez igaz, de ha valakin megfelelő modorral és biztatással próbálsz segíteni, ugyanúgy le tudod szűrni, hogy vevő e a segítségedre. Az odaszólás nem sok embert vitt eddig előre, azzal csak mindkettőtök életét nehezíteni fogod.


Ha valaki pedig elhajt, nem hisz magában és a segítségedben, hazugnak tart, akkor ne szólj vissza. Hagyd rá. Nem másnak kell bizonyítani mit értél el eddig, mindig magadnak kell megfelelni, magaddal kell elégedettnek lenni (illetve törekedni rá). Ha te elégedett vagy a saját előrehaladásoddal, ne érdekeljen, más erre mit mond, vagy elismer e. Ha valaki vagy valami zavar, hagyd ott. Görgess tovább, nem kell a felesleges vita.

2016. okt. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Nem, te azért voltál primitív, mert primitív vagy. Leírtam ami történt velem, erre lehazugoztál. Na mindegy, hazaértem, úgyhogy megyek. Na viszlát nyomika :)
2016. okt. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 A kérdező kommentje:
Viszlát, te büdös paraszt. Remélem, megrohadsz.
2016. okt. 7. 19:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!