Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nyomatja mindenki ezt a...

Miért nyomatja mindenki ezt a dumát?

Figyelt kérdés

,,Mindent lehet, csak akarni kell." ,,Pozitív gondolkodással előbb-utóbb összejönnek a dolgok." ,,Ne add fel, te is megtalálod a párod!"


Nagyjából ezeket a válaszokat látom itt (és másutt is), de úgy, ahogy van, ez mind marhaság. Nem születhet mindenki mázlistának. Mikor értik már meg az emberek, hogy van, akinek nehezebb, van, akinek könnyebb?


2016. okt. 7. 08:03
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
Nem fér bele a világnézetükbe, hogy vannak emberek, akiknek soha nem jöhetnek össze bizonyos dolgok. Magukat is becsapják ezzel.
2016. okt. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:

30#

A munkaból hazafelé menet van fél órám ide írogatni. És napokra visszamenőleg csak akkor írok, ha egy előző kommentemre jön válasz. Ez tényleg hatalmas bűn... Az a baj, hogy te csak a negatív kommentjeimet veszed észre, mert csak azt akarod látni. Én a te kis csőlátású világnézetedben egy gonosz ember vagyok, mert megmondom, hogy a te hibád, hogy ott tartassz ahol. De mindegy, nem hadakozok veled, de majd gondolj rám, ha egyedül leszel, mert mindenki undorodik tőled és a hisztidtől :)

2016. okt. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:
Akitől itt undorodni lehet, az te vagy, paraszt...
2016. okt. 7. 18:23
 34/48 anonim ***** válasza:

Paraszt fehe'r lovon felesleges pörögnöd rajtam, de tényleg. Főleg úgy, hogy meg sem értetted, amit írtam.

Nem bűn, hogy itt írogatsz, csak kilóg a lóláb a sztorid alól.

Nem csak a negatív kommentjeid veszem észre, a pozitívakat is. Olvasd vissza: Nem azt írtam, hogy mindig, hanem szinte mindig.

Azt sem írtam, hogy gonosz ember vagy. Azt írtam pl., hogy megkeseredett. Ráadásul azt is a hozzászólásaidra.

Attól sem leszel gonosz, hogy megmondod, hogy ott tartok, ahol tartok. Magam részéről teszek a dolgokért és haladok. Semmi gond ezzel. Ettől függetlenül, ha úgy érzed, hogy az én hibám, hogy a családommal mi történt kiskoromban, hát legyen az enyém! :D

Rád gondolok majd, ha egyedül leszek, köszönöm a törődést! :) Bár még sosem undorodott tőlem senki, a hisztimtől meg főleg nem. Szólj, ha látsz tőlem hisztit. Csak mert 1-2 közeli barátomon kívül senkit sem fárasztok a gondjaimmal. Őket is csak sörözéskor 10 percre! :D

2016. okt. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
Ja, és hajrá! Piros kéz nyomkodására fel! :)
2016. okt. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Ha a te kis lelkednek jobb ha azt hiszed, hogy megkeseredett vagyok, mert így nem kell figyelembe venned amit írok, akkor hidd ezt nyugodtan. Nem tudom, hogy miből szűrted le, hogy én milyen vagyok, de biztos igazad van. Ide is írtam egy normális kommentet, erre a kérdező hazugnak nevez. Hát itt tényleg én vagyok a hibás...
2016. okt. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
A "te tehetsz arról, hogy ott tartasz ahol" nevű hozzáállás baromira leegyszerűsített. Tehetünk, hogy előbbre jussunk, de hogy elérjük e, az nem a mi akaratunktól fog függni. Hogy elérjük a céljainkat, ahhoz a körülményeknek is olyannak kell lennie, ami lehetővé teszi nekünk az előrehaladást. Mindenkinek máshol vannak a korlátainak a határai, és mindenki más mértékben tudja ezeket bővíteni. És azon dolog mellett sem mehetünk el, hogy ami körülöttünk változik, ami a környezetünkben zajlik, és ami történni fog, azt sem nagyon tudjuk megváltoztatni. Kalkulálhatunk, próbálkozhatunk, de nem tudjuk, hogy fog e olyan változás jönni, ami miatt meg kell másítanunk a terveinket.
2016. okt. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
Ja és nem szoktam nyomkodni a kezeket, de ha már így megkértél rá, akkor minden válaszodra adtam egy pirosat. Csak azért, hogy ne csorbuljon a rólam kialakított hamis képed, mert abba a végén még belezakkannál.
2016. okt. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:

37#

Igen, leegyszerűsített, de ha féloldalas monológot írok, amiben kifejtem a véleményem, azt is elintézik egy válrándítással és nyafognak tovább. Ha valaki változtatni akar magán, az majd megkérdezi, hogy hogy teheti meg. De az itteni emberek nagyrésze csak sajnáltatni akarja magát, meg önigazolást akar arra, hogy ő semmiben semhibás és a gének/gonosz emberek miatt sikertelen az életben.

2016. okt. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
Talán nem azt intéznék el egy legyintéssel, amit mondasz, hanem ahogyan mondod. A mondanivalódra csak akkor fognak figyelni, ha megfelelő modor és stílus társul hozzá. Ahogy látom, az itteni kommentelők is ezt kifogásolják leginkább.
2016. okt. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!