Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki mit cselekedne, ha kötelező...

Ki mit cselekedne, ha kötelező lenne gyereket szülni, mert megszüntetnének minden fogamzás gátlást és az abortusz lehetőséget?

Figyelt kérdés

A kormány új családtámogatási rendszere kapcsán jutott eszembe ez a kérdés és tettem fel idegeneknek és ismerősöknek egyaránt 16 és 25 év között. Nagyon érdekes válaszokat kaptam.

Nagyon sok volt aki azt írta, öngyilkos lenne. Amitől viszont elképedtem, hogy kb 50 esetből 6-an írták, hogy képes lenne öngyilkos merényletre is ha belekényszerítenék ilyen helyzetbe. Hím neműektől kaptam olyan választ, hogy kamu névvel csajozna és akár csináltatna hamis személyit is, nehogy a nyakába varrjanak egy gyereket. Olyan válasz is érkezett, hogy apácának állna valaki és olyan is, hogy megbarátkozna a gondolattal, mi szerint a saját neméhez vonzódik. 50-ből csupán 3 olyan érkezett aki azt mondta, szívesen alapítana családot.

Gondolom az itt válaszolók nem csak fiatalok, ezért tettem fel itt is a kérdést, hogy más generációból ezt hogyan gondolják.



2017. máj. 27. 06:02
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
29%

Na akkor utoljára megkérdezem: Kérdező! beismeri Ön, hogy hazudott, hogy hasraütésre csinált saját részre egy statisztikát, a "kormány új családtámogatási rendszere kapcsán"...

Még van egy lehetősége korrigálni, elnézést kérni, az ostoba blöffért.

Ha igen, beismeri, akkor felejtsük el - időpazarlás, szerény intellektusról árulkodik, de ugorjunk tovább.

Ha nem ismeri el, és köti az ebet a karóhoz, valamint félrebeszél, akkor felhívom a figyelmét, hogy minden internetre beírt szó rögzítve van/volt/lesz, és hogy azokat, akik "öngyilkos merényletre" utalnak, azokat a terrorelhárítás meglátogatja (mert ez a dolga, és mert ezt és a drogot rohadt komolyan veszi),

és nem úgy jelennek meg, ahogy Szép Ernő Krémes című bohózatában érkeznek az uzsonnavendégek.

Tehát:

1.Igen, valótlant állítottam.

2. Nem, a színtiszta igazat állítottam.

Elég egy számot írnia.

2017. máj. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
46%

Nyilván ez egy feltételes kérdés volt, s amíg nem kényszerítik bele az illetőt, addig veszélytelen.


Megjegyzem, ha engem kényszerítenének - sterilizációm ellenére megfogant! - terhesség kihordására, pl. külföldi abortusz lehetősége nélkül, erősen elgondolkoznék, hogy:

A) nyilvánosan kivágom a magzatot magamból, és szétverem

B) megyek merényelni, pusztuljon velem minél több életemet tönkretevő gennyláda.

Mivel mindkettő elhalálozásommal járna, a hasznosságot figyelembe véve: B.


Van az a pont, ahol már nincs további vesztenivalója az embernek, csak bosszút akar állni. S sanda gyanúm, hogy EZZEL tisztában van a kormány is, és nem merik teljesen sarokba szorítani a nőket.

(Na, most mit csinálnak velem azért, mert leírtam azt, hogy nálam milyen következménye lenne egy hipotetikus törvénynek? Kihallgatnak? Lecsuknak? Felakasztanak???)

2017. máj. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
46%
Ja, és nem tudom, mennyire javítom a kérdező statisztikáját, de abban az esetben, ha a kikerülhetetlen módon teherbeesésre-szülésre értette a kérdését,nyugodtan beírhat hetediknek.
2017. máj. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:

Akkor nézzük a tényeket: a családkonferencián ez volt:

"nem mindegy, milyen családpolitikai, társadalompolitikai intézkedéseket indítanak, mert ezek hatásai mérhetőek. A magyar családpolitikai rendszer nagyon összetett és nagyon nagyvonalú, ezzel utalt arra is, hogy a kormány a GDP csaknem 5 százalékát költi családpolitikára, ami európai összehasonlításban is az elsők között van." "Azért van szükség a családok támogatására, hogy ne álljanak anyagi akadályok a gyermekvállalás útjába. Allan C. Carlson méltatta az európai országokban – így Magyarországon – is bevezetett családtámogató intézkedéseket."


Tehát semmilyen Észak-Koreát túlszárnyaló individuum elleni erőszakoskodásról NINCS SZÓ - és nem is lesz.

Senki sem akarja és nem is fogja, hogy megromlott, démonikus "anyák"-hoz gyerek szülessen -az ugyanis senkinek sem jó.

Mindenki - AKI akar (!) közösülhet bokorban fűvel-fával, disco wc-ben, szétmarcangolhatja a nem kívánt magzatot - nincs ok pánikra, semmi olyan nem történt, mintha a disznóktól elrántanák a vályút.


- mindenki nyugodjon le.


Mindeközben a normális családokat meg támogatni JÓ.

2017. máj. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!