Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megvertek mit tegyek?

Megvertek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tavaly volt egy Egyetemi buli, ahol két kidobó megvert, az egyik boxerrel verte a fejem, aztán eszméletlenségig folytogatott! Jöttek a rendőrök én a földön voltam, és nem voltam kihallgatható állpotban. A mentő bevitt a kórházba. A két kidobó behazudta, hogy én üveggel megütöttem az egyiket, pedig ez nem volt igaz! A rendőrség pedig ellenem indított közvádas feljelentést, súlyos tesisértés kísérlete miatt. Másnap kijöttem a kórházbl, beszélni alig tudtam a fejem tiszta vér volt mindenhol. Elmentünk a rendőrégre feljelentést tenni, és még le akartak róla beszélni!!!


A két kiérkező rendőr meg se nézte a sérüléseim! Mert azt hazudták nekik, hogy én a sörpadba vertem be a fejem, és egyébként is részeg, meg drogos! Részeg voltam, de drogos soha és nem is leszek, de már elveve úgy álltak hozzám, pedig egyetemi hallgató voltam én is.Szóval Ezt hazudták be a kidobók, és a rendőrség automatikusan igazat adott nekik! Két hamis tanu volt még, akik azt hazudták a rendőrségen, hogy engem nem vertek meg a kidobók!


Én pedig nem tudtam tanuként megnevezni senkit, mert nem tudtam, hogy kik látták! De sokan láttáK! A rendőrség pedig ellenem elhalasztotta a vádemelést 1 évre. Őket pedig még meg sem lehetett gyanúsítani! Pedig készültek fényképek is arról, hogy néztem ki akkor, a fojtogatás nyomai is rajta voltak! Lezárták az ügyet. Szerettem volna törvényes keretek között elintézni az ügyet, de a rendőrség meg ezek a dogök egykutyák!


Szóval szerintetek mit tegyek?

Őszintén szólva én már többször is elterveztem, hogy ki fogom nyírni őket!!! Más megoldást nem látok.



2018. febr. 4. 17:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
A jelenlegi rendszer őket védi. Te nem tehetsz semmit. Ez Magyarország.
2018. febr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez már lefutott ügy , a zsarukat akkor bepanaszolni a sérülésről látleletet jegyzőkönyvet venni és ügyvéddel intézkedni kellett volna .
2018. febr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
44%

Már ne haragudjál kedves kérdező b@@szod.


Ha olyan szitu miért nem léptép le a retek rákba?


Nekem is volt olyan hogy haverokkal elmentük egy fősulis buliba, és lekevertek egyet egy srácnak.


Na mondom jó a buli, el is hagytam a helyszínt.


Azért ez a balkán valahol, ennyi eszed lehetne.

2018. febr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Az a baj hogy itt neked van egy állításod (1edül), ők meg 2kidobó meg 2tanú az 4. 4 több mint 1. Magyarországon nem igazságszolgáltatás van hanem jogszolgáltatás.
2018. febr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Te nagyon okos, szerinted nem akartam elhagyni a helyszínt?

Részegen valahogy nem vagy olyan gyors, és egyébként is egy zárt térről beszélünk! Volt ügyvéd is, aki velem volt. Ennek ellenére sem sikerült megfogni őket, mert a két hamis tanu ellen hiába állítottam, hogy nem mondanak igazat én egyedül voltam, ők meg 4-en!

2018. febr. 4. 17:34
 6/22 anonim ***** válasza:
71%

Oké akkor mondom tovább.


1. idegen helyen nem állok be annyira hogy ha van valami ne tudjam elhagyni a helyszínt.


2. gyanús a hely akkor 2 perc múlva lépek lefele.


Mondom ez a balkán valahol, eleve a biztonsági őrök ugye szerinted agyon vannak fizetve mi? Szerintem simán van aki azért van ott hogy valakibe belekössön.


Na te pont kapóra jöttél nekik.

2018. febr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Ja még le kellene írnod hogy hogyan dönti el az ember hogy valami "gyanús", balhé lesz.


:D

2018. febr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Figyelj öreg nekem itt hiába osztod az észt fölösleges! Ha Te előre tudnád, hogy séta közben el fogsz esni abban a kőben akkor nyilván nem lépnél rá!


Nem tudom, hogy mit tegyek!

Két dolog van bennem.


1. Kinyírom őket!

2. Elfelejtem a dolgot.

2018. febr. 4. 17:46
 9/22 anonim ***** válasza:

Ha boxerrel megütnek,komoly(akár halálos)sérülés a vége.


Nekem ez,ebben a formában hihetetlen.

2018. febr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Hidd el, hogy komoly volt! A sürgőn egyből ct-, a fejem is egy helyen meg volt nyílva, egy picit! De nem kellett műteni.
2018. febr. 4. 17:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!