Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megvertek mit tegyek?

Megvertek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tavaly volt egy Egyetemi buli, ahol két kidobó megvert, az egyik boxerrel verte a fejem, aztán eszméletlenségig folytogatott! Jöttek a rendőrök én a földön voltam, és nem voltam kihallgatható állpotban. A mentő bevitt a kórházba. A két kidobó behazudta, hogy én üveggel megütöttem az egyiket, pedig ez nem volt igaz! A rendőrség pedig ellenem indított közvádas feljelentést, súlyos tesisértés kísérlete miatt. Másnap kijöttem a kórházbl, beszélni alig tudtam a fejem tiszta vér volt mindenhol. Elmentünk a rendőrégre feljelentést tenni, és még le akartak róla beszélni!!!


A két kiérkező rendőr meg se nézte a sérüléseim! Mert azt hazudták nekik, hogy én a sörpadba vertem be a fejem, és egyébként is részeg, meg drogos! Részeg voltam, de drogos soha és nem is leszek, de már elveve úgy álltak hozzám, pedig egyetemi hallgató voltam én is.Szóval Ezt hazudták be a kidobók, és a rendőrség automatikusan igazat adott nekik! Két hamis tanu volt még, akik azt hazudták a rendőrségen, hogy engem nem vertek meg a kidobók!


Én pedig nem tudtam tanuként megnevezni senkit, mert nem tudtam, hogy kik látták! De sokan láttáK! A rendőrség pedig ellenem elhalasztotta a vádemelést 1 évre. Őket pedig még meg sem lehetett gyanúsítani! Pedig készültek fényképek is arról, hogy néztem ki akkor, a fojtogatás nyomai is rajta voltak! Lezárták az ügyet. Szerettem volna törvényes keretek között elintézni az ügyet, de a rendőrség meg ezek a dogök egykutyák!


Szóval szerintetek mit tegyek?

Őszintén szólva én már többször is elterveztem, hogy ki fogom nyírni őket!!! Más megoldást nem látok.



2018. febr. 4. 17:25
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nem sok kellett ahhoz, hogy akkoriban ne álljak bosszút! Még most sem vagyok teljesen megbékélve a dologgal. Abban az évben szinte csak a Tor hálózatot bújtam, éles fegyverek után kutakodva. Megvolt rá a keretem, az időzítésem, igazából már mindent le is lezsíroztam magamban, meg lett volna a lehetőségem! Aztán valahogy kezdett már nem érdekelni ez az egész, egy jó másfél év után valahogy meggondoltam a dolgot. Elvakított a bosszú és a düh, persze nem alaptalanul. Nagyon keményen elszánt voltam, tényleg nem éri meg senkit nekik megverni komolyabban, mert én ugyan 99%-nál visszafújtam a dolgot de ha csak egy rossz kis dolog is történik velem azokban a hetekben akkor ők tuti halottak!!! Persze én is, de ezzel számoltam.
2019. nov. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Engem tegnap vertek meg a biztonsági örök,pedig nem is ellenálltam mert tudtam,hogy nincs értelme,csak még többen jönnek. :) Férgek
2023. febr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!