Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megvertek mit tegyek?

Megvertek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tavaly volt egy Egyetemi buli, ahol két kidobó megvert, az egyik boxerrel verte a fejem, aztán eszméletlenségig folytogatott! Jöttek a rendőrök én a földön voltam, és nem voltam kihallgatható állpotban. A mentő bevitt a kórházba. A két kidobó behazudta, hogy én üveggel megütöttem az egyiket, pedig ez nem volt igaz! A rendőrség pedig ellenem indított közvádas feljelentést, súlyos tesisértés kísérlete miatt. Másnap kijöttem a kórházbl, beszélni alig tudtam a fejem tiszta vér volt mindenhol. Elmentünk a rendőrégre feljelentést tenni, és még le akartak róla beszélni!!!


A két kiérkező rendőr meg se nézte a sérüléseim! Mert azt hazudták nekik, hogy én a sörpadba vertem be a fejem, és egyébként is részeg, meg drogos! Részeg voltam, de drogos soha és nem is leszek, de már elveve úgy álltak hozzám, pedig egyetemi hallgató voltam én is.Szóval Ezt hazudták be a kidobók, és a rendőrség automatikusan igazat adott nekik! Két hamis tanu volt még, akik azt hazudták a rendőrségen, hogy engem nem vertek meg a kidobók!


Én pedig nem tudtam tanuként megnevezni senkit, mert nem tudtam, hogy kik látták! De sokan láttáK! A rendőrség pedig ellenem elhalasztotta a vádemelést 1 évre. Őket pedig még meg sem lehetett gyanúsítani! Pedig készültek fényképek is arról, hogy néztem ki akkor, a fojtogatás nyomai is rajta voltak! Lezárták az ügyet. Szerettem volna törvényes keretek között elintézni az ügyet, de a rendőrség meg ezek a dogök egykutyák!


Szóval szerintetek mit tegyek?

Őszintén szólva én már többször is elterveztem, hogy ki fogom nyírni őket!!! Más megoldást nem látok.



2018. febr. 4. 17:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

El kell felejteni.


Legközelebb legyen eszed:


ha neked is van igazad, akkor is lépés elfele.


Okosabb legyél legközelebb.

2018. febr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Lényegtelen kinyírom őket, ezt már eldöntöttem!!!

Más nem tudom, hogy mit tenne, de én nem látok más megoldást!

Ki kell őket nyírnom, aztán magamat is! Nyilvánsosságot adni a dolgonak, hogy mindneki megtudja! Más opcit nem látok!

2018. febr. 4. 17:55
 13/22 anonim ***** válasza:

Ettől még tehetsz feljelentést, próbálj tanukat szerezni, gondolom térfigyelő kamera direkt nincs, mert erre vannak berendezkedve a kidobók.

Kinyírni nem érdemes őket, mert ülsz minimum 15-20 évet, legfeljebb a társadalomnak teszel egy szívességet, hogy kiiktattál 2 barmot. Van belőlük még elég, én is találkoztam minap, nehéz sunyiban elkullogni valahonnan, mert beszólt valaki.

2018. febr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
55% menj már a pcsába, ki van bukva a srác, te meg osztogatod az észt neki, meg sértegeted. Nagyon frusztrált vagy?
2018. febr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
43%

14-es:


Na ne mond már légyszi hogy totál nincs igazam.


persze arról te sem hallottál hogy a Sziget fesztiválon in-kal-os szivatták az embereket.


Persze az hülye is volt aki hagyta.

2018. febr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Ha tehetek feljelentést az jó lenne, csak akkor tanukat kell szereznem. Köszönöm a válaszokat.
2018. febr. 4. 18:11
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

HA ez igaz történet, és HA valóban ki akarod nyírni őket és magadat (bár kétlem, de tudni nem lehet)... azzal sajnos nem oldasz meg semmit.


Elhiszem, hogy nehéz feldolgozni az IGAZSÁGTALANSÁGOT. És ha ez tényleg így történt, ahogy leírtad (és ahogy emlékszel rá), akkor TÉNYLEG az, de jobb most ezt a dolgot lenyelni és a "sorsra" bízni.


Azok a gyökerek majd megkapják a magukét, vagy alapból már megkapták a szánalmas életükben.


Lépj túl, okulj belőle és ne csináld ki magad tetvek miatt.

2018. febr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

A helyedben keresnék egy ügyvédet és a szart is kiperelném belőlük. Akkor hibáztál. Ott simán lehetett volna venni mintát a dolgokról. Ha szerintük a padba verték be akkor bizonyítsák. Te tudtad volna bizonyítani, hogy megvertek, mert lenyomatot vesznek egyből. Rendőröket is feljelenteni, mert nem vettek fel jegyzőkönyvet, vagy ha vettek fel akkor nem kell aláírni, mert te szeretnél helyszínelést és vizsgálatot.


Ahogy mondtam, keress egy ügyvédet, ő megmondja, hogy mit lehetne lépni, de jót fogadj, ne olyat, mint aki most volt, mert semmit nem mutatott fel, nemhogy a védelmedre, de "támadásra" semmit.


Hamis tanúkkal te is mehetsz, meg olyan személyekkel akiket régebben is megverhettek ezek a kidobók.

2018. febr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Amit tehetsz: megmozgatsz minden követ, hogy tanúkat, felvételt találj arról az estéről. Utána keress ügyvédet, aki segít kialakítani egy stratégiát.


Vérbosszúra vagy ilyesmire ne is gondolj, mert magad is kinyírod egy életre, nem érnek annyit, hogy gyikossá válj miattuk.

2018. febr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Nálam ezért van mindig csigás számszeríj ;)
2019. jún. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!