Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minden gyermektelen, szingli...

Minden gyermektelen, szingli nő hazaáruló?

Figyelt kérdés

A minap belefutottam egy kellemes tényfeltáró rövidfilmbe, ami felhívja a magyar lakosság figyelmét arra, hogy csökken a népességünk és ez tök veszélyes.


https://www.youtube.com/watch?v=yFqZuRw_oDI


A művésznő rávilágít arra, hogy aki nem szül az önző és a saját testét/életét előbbre helyezi a Nemzeténél. Meg az abortusz is gyerekgyilkosság és a gyerekgyilkosok rossz emberek. Főleg a magyargyerek gyilkosok.


Szal ideje lenne felébredni és a rohadt pénz hajkurászás helyett szülni legalább két gyereket. Az se baj, ha lány.


Ti mit gondoltok a videóról? Szerintetek is sugározni kéne a televízióban? Meg betiltani az adblockert és akkor a neten is nyomhatnák a propit.



#szülés #gyerekvállalás #wokeaf #god tier cringe
2018. máj. 26. 22:27
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
Kedves 10. ennek a videonak te vagy a celkozonsege.
2018. máj. 27. 01:15
 12/44 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk abban van igazság, hogy a népességfogyást azzal lehetne leginkább megállítani, hogy a fiatalok kivándorlását megállítják. Persze nem adminisztratív tiltással, hanem azokat az okokat kell megszüntetni, amik miatt kivándorolnak.
2018. máj. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
74%
Én egyedülálló nő vagyok, 30-as, és nem fogok szülni, főleg nem ebben az országban. Nevezhetnek hazaárulónak is vagy bárminek. Ez még inkább megerősít abban, hogy ilyen visszamaradott országban nem szabad gyereket vállalni. Szerintem az a gáz amikor valaki már a sokadik gyereket tolja ki de foglalkozni már nem tud velük, eltartani sem tudja őket legfeljebb csak tengődnek az orbán-féle elletési segélyen. Felelősen kéne gyereket vállalni, ha 1-re van pénz akkor egyet, de abból nem segédmunkást nevelni hanem normális embert. Erre az itthoni lakosság nagy százaléka nem képes, főleg a visszamaradott falvakban élők. De hát épp az ilyen háttér termeli ki az ilyen szellemi szintű videókat. Gyűlöletkampány ez is. Én szégyellem, hogy ilyen ostoba emberek vannak itthon.
2018. máj. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
80%

Kedves Kérdezők, kedves Hozzászólók!


A gyaki jobb, mint az MMA. Esküszöm, nagyobb a dráma és öldöklőbb a harc, mint egy gladiátorarénában.


Azért ideje lenne már észre venni, hogy a másoknak is vannak részigazságai, nem csak nekünk.

2018. máj. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
Példával is ki tudod egészíteni az érvelésed? Nem egészen értem milyen részigazságra gondolsz.
2018. máj. 27. 10:06
 16/44 anonim ***** válasza:
67%

Marha nagy, én csak röhögök rajta.


Mo-ra értelmes ember NEM szül, mert NINCS jövőkép, nincs megélhetés - hacsak nem mérnök a pasi.

Lehet bohóckodni a CSOK-kal, meg családival, de a gyereket fel is kell nevelni, meg nem árt tudást adni a kezébe, nem elküldeni 18 évesen mosogatni, mert addig is épphogy megéltek valamiből.


Külföldön élek, jól keresünk, bármit meg tudnánk adni a gyerekünknek, mégsem fogok szülni, mert nem akarok gyereket, ennyi.

2018. máj. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
15%

#16#

Te hazaàruló vagy mert elszöktèl magyarorszàgból!

2018. máj. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
90%

A videon szereplő nő egy beteg!


Szüljön ő gyereket,de minimum tízet!


Istenem! Ilyen agybeteg nőt!

2018. máj. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
79%

"Te hazaàruló vagy mert elszöktèl magyarorszàgból!"


Részemről nem kívánok olyan országban élni, ahol ehhez hasonló vélemények vannak.

2018. máj. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
64%

"Az se baj ha lány" :D :D

amúgy egyetértek, teljességgel érthetetlen, miért nemzetárulóskodnak a magyar nők ahelyett, hogy halomra szülnék a gyerekeket: [link]

2018. máj. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!