Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minden gyermektelen, szingli...

Minden gyermektelen, szingli nő hazaáruló?

Figyelt kérdés

A minap belefutottam egy kellemes tényfeltáró rövidfilmbe, ami felhívja a magyar lakosság figyelmét arra, hogy csökken a népességünk és ez tök veszélyes.


https://www.youtube.com/watch?v=yFqZuRw_oDI


A művésznő rávilágít arra, hogy aki nem szül az önző és a saját testét/életét előbbre helyezi a Nemzeténél. Meg az abortusz is gyerekgyilkosság és a gyerekgyilkosok rossz emberek. Főleg a magyargyerek gyilkosok.


Szal ideje lenne felébredni és a rohadt pénz hajkurászás helyett szülni legalább két gyereket. Az se baj, ha lány.


Ti mit gondoltok a videóról? Szerintetek is sugározni kéne a televízióban? Meg betiltani az adblockert és akkor a neten is nyomhatnák a propit.



#szülés #gyerekvállalás #wokeaf #god tier cringe
2018. máj. 26. 22:27
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
72%

Nem, nem az, legalábbis szerintem. Mindenki elsősorban ÖNMAGA, a saját érzéseivel és preferenciáival, és csak másodsorban magyar (vagy európai, vagy férfi/nő stb.).


Illetve... a pénzhajkurászás pont, hogy KELL a felelős gyerekvállaláshoz... mi értelme van annak, ha születik 5 új gyerek, ha abból 2 meghal éhen, a maradék meg mocskosan, szandálban jár télen suliba és nincs otthon meleg...


Talán az államnak kellene jobb feltételeket nyújtania a munkavállalóknak, családoknak, gyerekeknek. Ne röghözkötéssel akarja elérni, hogy ne menjenek ki külföldre, hanem jobb munkahelyekkel, jobb átlagfizetéssel, jobb munkalehetőségekkel gyerekes nők számára.

2018. máj. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
0%

#19#

Fàj az igazsàg?

2018. máj. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
22es, szerintem nem igazan erdekli azokat az embereket a hazaarulozasod, akik amugy sem tartjak sokra a nemzetet. Ezeknek semmi sem szent, pedig Kossuth, meg Petofi ertuk is adta aldott veret. Valoszinuleg kulfoldrol penzelik oket azert, hogy itt a gyakorin uszitsak a nepet a korona ellen. Ezektol barmi kitellik!
2018. máj. 28. 16:36
 24/44 anonim ***** válasza:
74%

Aha, szóval szerintük ne valósítsam meg az álmaimat, terveimet, hanem szülnek agyba főbe?:(

Ne akarják diplomát, világot látni,nyelveket tanulni, ne legyen saját autóm, jogsim, mert felesleges pénzkidobás, ne gyűjtsek lakásra, megélhetésre. Dobjam ki az összes hobbihoz szükséges kellékek (rajzolás, varrás), mert szüljek. Ne akarjak tartalmas éveket mielőtt megállapodok.(ez alatt azt hazám tájait minél jobban bejárni, új embereket megismerni, részt venni akármilyen jócelu önkéntes munkában stb.stb értem, nem a diszkó, bulizást).

Szóval nem akarjak semmit, hanem tenyészkancaként éljek itthon?

20/lány.

2018. máj. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
A haza ad es elvesz. Feladod a vagyaidat, de kozben buszke magyar lehetsz, mert teszel a nemzet jovoejert. Fontos, hogy legalabb ketszer tegyel. Hajra!
2018. máj. 29. 20:31
 26/44 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj véleménye mindenikek lehet, ennek a nőnek ez másnak meg más. De elnézve a dislikeokat az ő nézőpontja nem igazán népszerű.


A magam részéről pedig, én diplomás munkakörben dolgozom mégis katasztrofálisak a körülmények. Kb semmi időm magamra, túl vagyunk terhelve. A 160 E-s fizetésem pedig nevetséges. Erre én nem fogok árulás ide v oda örülök h élek.

2018. máj. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
93%
Hát ha csak annyit tud adni a haza, hogy lehetek büszke mellverő MAGYAR, és minden mást elvesz, akkor én meg büszkén leszek hazaáruló, ha az annak számít, hogy az nekem nem elég a boldogságomhoz.
2018. máj. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
24%

24.

Igen! Csak fogyassz, vegyél, vásárolj, az az igazi.


Megírta már Kölcsey is, hogy Fogyassz, vegyél, vásárolj, s a haza fényre derül.

2018. jún. 2. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
94%

Annyira jó látni, ahogy működik az embereken a propaganda.

Tényleg nem kell agyilag zombinak lenni ahhoz, hogy valaki benyaljon mindent, amit letesznek elé fentről. Bámulatos...

Ebben az országban mindig van egy ellenségkép, valaki, akire rá lehet uszítani az embereket, hogy az agyukban még véletlenül se csírázzon ki a gondolat, hogy esetleg a problémák összetettek, és talán a vezető réteggel van gond.

Ebbe a "bűnös csoportba" most én is beletartozom. Fantasztikus érzés, mit ne mondjak. Részben miattam van veszélyben "A Haza", és az a hős, aki parazita módjára rászívja magát a nők személyes életére, és gyakorlatilag gépezetnek nézi a női testet, ami a képességeihez képest jelenleg nincs rendesen kihasználva.

Ez a fajta szemlélet könnyű. Nem kell rajta sokat gondolkodni, hangzatos, ráadásul többségnek amúgy sem tetszik ez a "nagy női emancipációsdi", szóval hamar magukénak érzik.

A magyar nép csökkenésének okain viszont már nehezebb elgondolkodni, és talán nem is lehet egy bizonyos csoportra ujjal mutogatni, és köpködni rájuk, ami megöli a mókát. De azért próbáljuk meg átvenni az okokat (ha valakinek jut még eszébe ezeken kívül, az nyugodtan írja le. Az mindig jó, ha valakinek működik az agya)

- kivándorlás. Magyarország egyre messzebb sodródik a jóléti társadalomtól, és akinek esze van, az kimegy, akinek még több esze van, az kint alapít családot

- szegénység. Nincsenek versenyképes bérek, az ország nagy része csak tengődik. Egy gyerek születése tovább rontaná sok ember életszínvonalát, és ezért nem is biztos, hogy megfelelő otthont tudnának biztosítani neki.

- az anyaság gyakorlatilag megöli a nők álmait. Míg a férfiaknak nem kell aggódniuk a család és az álmaik összeegyeztetése miatt, a nőknek igen. Kapitalizmus van, egy cégnek nem vonzó, ha egy alkalmazott lelép GYES-re, ami kiszolgáltatott helyzetbe helyezi a nőket. (Tisztában vagyok vele, hogy ez az az érv, ami a többségből csak egy szemforgatást és egy unott sóhajt vált ki, de amíg ez nincs megoldva, addig nem lesz népességnövekedés sem.)


Mondjuk személy szerint úgy vagyok vele, hogy az a társadalom, ami nem tudja biztosítani a lakosai jó része számára a kényelmes, biztonságos családalapítást, az meg is érdemli a pusztulást, hiszen elvileg pont ennek kéne lenni a társadalmak legfőbb feladatának. A köpködés, uszítás és bűntudatkeltés pedig messze nem nevezhetőek megoldásnak.

2018. jún. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
7%

29.


Milyen könnyű elvi alapokat találni a saját lelki ürességedre. Okoskodsz, pedig csak felszínes, tartalom nélküli véglény vagy.

Már ha nem más okból fejtegeted a silányító propagandát, ugye.

2018. jún. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!