Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minden gyermektelen, szingli...

Minden gyermektelen, szingli nő hazaáruló?

Figyelt kérdés

A minap belefutottam egy kellemes tényfeltáró rövidfilmbe, ami felhívja a magyar lakosság figyelmét arra, hogy csökken a népességünk és ez tök veszélyes.


https://www.youtube.com/watch?v=yFqZuRw_oDI


A művésznő rávilágít arra, hogy aki nem szül az önző és a saját testét/életét előbbre helyezi a Nemzeténél. Meg az abortusz is gyerekgyilkosság és a gyerekgyilkosok rossz emberek. Főleg a magyargyerek gyilkosok.


Szal ideje lenne felébredni és a rohadt pénz hajkurászás helyett szülni legalább két gyereket. Az se baj, ha lány.


Ti mit gondoltok a videóról? Szerintetek is sugározni kéne a televízióban? Meg betiltani az adblockert és akkor a neten is nyomhatnák a propit.



#szülés #gyerekvállalás #wokeaf #god tier cringe
2018. máj. 26. 22:27
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
92%

Én nem azért nem látok esélyt arra, hogy szüljek, mert karrierista lennék vagy utálnám a gyerekeket, esetleg fenyegetne, hogy nem tudnám tisztességesen felnevelni őket, hanem azért, mert a mai világban túl nagy elvárás a legtöbb férfival szemben, hogy ha egyszer közös megegyezéssel úgy döntünk, hogy családot alapítunk, akkor ne gondolja meg magát mégis a gyerek 1 és 3 éves kora között és ne lépjen le egy friss vagina miatt. De most minden politikától mentesen, jelenlegi helyzetemben ez a két lehetőségem lenne:


A) kiiratkozok egyetemről és sorba szülöm a gyerekeket mindenféle végzettség, munkaviszony, bevétel nélkül. Teljes mértékben a gyesre és a férjemre/barátomra, vagy ha lelépett vagy csak simán felcsinált egy random pasi, akkor a szüleimre vagyok utalva anyagilag. Nincs lakásom, így vagy a szüleimnél, vagy a férjem/barátom szüleinél mamahotelezünk családostól-gyerekestől. Így az ország egyik fele köpköd rám, hogy "nem dógozik, ingyenélő", "csak mereszti otthon a s#ggét, kihasználja a férjét" "ezér' fizetem az adót".


B) elvégzem az egyetemet, dolgozok pár évet és ha addig találok egy olyan férfit, akivel érdemes családot alapítani, akkor szülök annyi gyereket, ahányat én szeretnék (nálam személy szerint ez 2-3). Így az ország másik fele köpköd, amiért még 26-27 éves koromig nem szültem, mert egy hazaáruló önző rbanc vagyok. Aztán talán lenyugszanak a kedélyek pár évig, ameddig szülök, de utána megint elindul a shitstorm, amiért még szülhetnék 36-38 évesen is hármat-négyet, mert még van menstruációm, csak túl önző vagyok és titokban arra vágyok, hogy kihaljon a magyar nép.


Nem is tudom, hogy melyiket válasszam...

2018. jún. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
46%
"A művésznő rávilágít arra, hogy aki nem szül az önző és a saját testét/életét előbbre helyezi a Nemzeténél" - a nemzetnél? Annál a nemzetnél, akinek tagjai beszólnak, ha átadom a helyemet a buszon egy idős néninek? Annál, akik meghurcolnak, mert ingbe járok dolgozni és nem trikóba? Még jó, hogy lesz*rom a "nemzetet", mert a nemzet is lesz*r engem. A legtöbb mélymagyar egy büdös patkány, és remélem hogy a saját ürülékükbe fognak belefulladni.
2018. jún. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
32%

Ez a nemzet annyit sem érdemel, hogy leokádjam. Nem érdekel Magyarország, érdemben semmiben sem járult hozzá a fejlődésemhez, az életemhez, semmilyen formában nem támogatott, így nem érdekelne az sem, ha az összes magyar megdöglene. Vannak céljaim is az életben, ebbe pedig egyáltalán nem fér bele a családalapítás, sajnálom. :D Meg amúgy sem szeretnék gyereket. Igen, önző vagyok, a saját magam boldogulása végett nem szeretnék gyereket szülni. De annak a szerencsétlennek is jobb, ha meg sem születik, mivel egyenesen irtózom a gyerekektől. Nem érdekel, ha egy olyan idióta, kulturálatlan, szűk látókörű, gyűlölködő, aljas, álszent, becstelen nép szemében vagyok hazaáruló, mint a magyar (főként, hogy édesanyám német származású, édesapám pedig szláv, szóval semmi közöm hozzátok, csak sajna ide születtem; de ne aggódjatok, már vár az a "hanyatló Nyugat!" :D). Egyedül tanultam meg mindazt, ami szükséges a boldogulásomhoz külföldön (írás-olvasás, matematika/logika/problémamegoldó képesség, idegennyelvek), ott már "csupán" egyetemet kell végeznem. S inkább leszek külföldi munkavállaló, mint magyar rabszolga. Szerintem érezhető a differenciál a két szókapcsolat között.

Máskülönben, ha mást nem is, annyit elért a "csodálatos" kormány, hogy egy orvossal kevesebb lesz szerény hazátokban. :)

2018. jún. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
7%

Igen az...

Karrier kell meg pénz meg buli.

Öreg korodba meg lesz 40 macskád

2018. jún. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem meg minden ember úgy éli az életét, ahogy jónak látja. Rábeszélni másokat, hogy úgy éljék az életüket, amitől te jobban érzed magad, nem önzőség?


Ha valaki karrierista és a pénzt hajkurássza, egészségére. 40 éves korára lehet hogy csak macskái lesznek, de még igy is egészségesebb élete lesz mint azoknak a frusztrált kis szemétládáknak akik az idejüket arra pazarolják el, hogy másoknak szólogatnak be ahelyett, hogy kezdenének valamit a szánalmas életükkel.

2018. jún. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
71%
#34: Már gyülekeznek a cicusok, van két gyönyörű cicám. :) Többet nem szeretnék, mert azért ezek az állatok is rengeteg szeretetet, gondoskodást, figyelmet és PÉNZT igényelnek. :) Meg egyébként nem vagyok az a bulizós fajta, jobban szeretek minőségi időt eltölteni pár barátommal vagy a családommal egy vacsora keretein belül. Vagy egy laza városnézés, sétálgatás is szóba jöhet. :) Emellett képezem magam, fejlesztem a nyelvi tudásom, és készülök az egyetemre, bár az még picit odébb van. :)
2018. jún. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 he84 ***** válasza:
83%
Hát elég szomorú és fura, ha egy nő attól hazaáruló, csak mert egyesek önző követelésére nem szól gyereket. Én soha nem akartam gyereket szülni, nem is fogok. Ugyanis én nem akarok úgy gyereket, hogy bizonytalan időre elvállalom pár évig, aztán ha ráuntam bármi miatt, akkor szegény gyerek szenvedje meg. Lehet hogy ez önzőség, bár nem teljesen, legalábbis abban nem, hogy nem akarom előre kockáztatni a gyerek életét és otthagyni, mint egy megunt játékot. Csakis felelősséggel és akarattal lehet gyereket vállalni megfelelő körülmények között! Épp elég lesz magamat ellátni, mi is érző emberek vagyunk szabad akarattal, vágyakkal és döntéssel! Ne a nemzet döntse el, hogy a nőknek szülni kelljen, ez nem megy és nem jó kényszerből! Ez meg hogy ki fogunk halni, ez egy túlzott butaság! Összességében mint emberek így is sokan vagyunk már a Földön, inkább összességében kéne nézni, nem csak országonként!
2018. jún. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
63%

"Szerintem először egy anyagi biztonságot kéne megteremtenie a kormánynak ahhoz, hogy több gyermek szülessen."


Ott a pont.

2018. jún. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim válasza:
67%

Jaj , mi lesz most ?

Nem szültem és nem is fogok :D

Megvet a namzet ? Na és ? Kit nem ? Mindenkiben van valami amibe belekötnek.

Van aki alapból nem akar gyereket. Magánügy! Nem kényszerítheti a kormány a nőket a 9 hónapnyi + x órai szenvedésre , meg a tizen-huszon évnyi rabszolgaságra.

Nekem is könnyen lenne nagy a szám , ha nem az én testemről lenne szó.

Ezen felül tombol az agymosás. Eltörölnek több száz OKJ-t , nehogy az ember fejlődjön. Mert ugye tudjuk.... Minél tanultabb valaki annál nehezebb irányítani.

Zárásul , az a nő elmehet valahova. Parancsolgasson otthon a gyerekeinek , ne a nőknek .

2019. nov. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 Thispain ***** válasza:
24%
Az, hogy hazaáruló-e valaki, az nem függ attól, hogy férfi-e vagy nő, van-e gyereke, vagy nincs. Inkább attól függ, hogy árul-e hazát pénzért, vagy egyéb dologért.
2019. nov. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!