Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most ebből komoly ügy lesz?

Most ebből komoly ügy lesz?

Figyelt kérdés
Ma privát üzenetben veszekedtem egy gyakori kérdések felhasznáóval. Elkezdtem durván sértegetni, majd annyit írr vissza, hogy feljelentett becsületsértésért. Most ebből komoly ügy lesz? Én bocsánatot kértem (tényleg megbántam, ideges voltam, azért írkálam durván) de azt lehet el sem olvasta, mert letiltotta az üzeneteimet. Ebben az esetben a másik fél nem látja, hogy mit küldtem.

2018. júl. 30. 18:03
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
63%
Ilyen hülyeséget :D Persze, a rendőr bácsik pont ilyen nevetséges ügyekkel foglalkoznak, hogy 2 ovis összeanyukázott. Jaj istenem, ne legyetek már nevetségesek.
2018. júl. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:

Szerinted itt ki fogja tudni megmondani hogy valóban megtette-e? Senki. Ha ezért írtad ki a kérdést, akkor felesleges volt.


Értelmes ember nagyjából annál a szintnél lép és keresi fel a hatóságot, ha az életveszéllyel való fenyegetés megtörtént és a szövegkörnyezet alapján valós a veszélye. Ez egy vadidegen anonim ember írásából azért nem hiteles, mert úgysem tudja hogy kinek ír, csak vagdalkozik a fenyegetésekkel a vita hevében. De ha egy ismerősöd mondaná hogy megöl, akiről tudod hogy képes felkeresni és kapcsolatba lépni veled, nyilván nem latolgatod hogy viccelt-e.

2018. júl. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
Balázs, te vagy az?
2018. júl. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:

Állítólag írásos becsületsértésért is lehet eljárás.


Megsérteni megsértettem sajnos. Ha nem így lett volna, akkor nem írta volna ezt.

2018. júl. 30. 18:21
 15/43 A kérdező kommentje:

Szerinted azért írtam ki a kérdést? ..


A kérdés az volt, hogy ebből komoly ügy lesz-e, hogy feljelentett. Nem az, hogy tényleg megtette-e

2018. júl. 30. 18:22
 16/43 anonim ***** válasza:
89%

Név nélkül hogyan jelent fel? Ismeretlen tettes ellen tesz feljelentést, majd elkezdenek nyomozni utánad?!

Kérlek ne higgy el mindent...

2018. júl. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 October15 ***** válasza:
50%
A becsületsértésig olvastam el. Becsületsértést nagy nyilvánosság előtt tudsz megvalósítani, a pü ettől nagyon távol áll.
2018. júl. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 October15 ***** válasza:
0%
Illetőleg nem bizonyítható, hogy az a gyk account a tiéd illetve az sem, hogy te írtad az üzenetet.
2018. júl. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
A rendőrség le tudja nyomozni az iP címet. Egy fortnite multiban (videókáték) is volt feljelentés chat miatt.
2018. júl. 30. 18:25
 20/43 A kérdező kommentje:

“ A szóbeli becsületsértés szabálysértésnek minősül, ha nem a sértett munkakörének ellátásával, közmegbízatásának teljesítésével vagy közérdekű tevékenységével összefüggésben hangzik el, illetve nem nagy nyilvánosság előtt történik. “


Nem feltéltenül kell közönség

2018. júl. 30. 18:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!