Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most ebből komoly ügy lesz?

Most ebből komoly ügy lesz?

Figyelt kérdés
Ma privát üzenetben veszekedtem egy gyakori kérdések felhasznáóval. Elkezdtem durván sértegetni, majd annyit írr vissza, hogy feljelentett becsületsértésért. Most ebből komoly ügy lesz? Én bocsánatot kértem (tényleg megbántam, ideges voltam, azért írkálam durván) de azt lehet el sem olvasta, mert letiltotta az üzeneteimet. Ebben az esetben a másik fél nem látja, hogy mit küldtem.

2018. júl. 30. 18:03
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
0%

De, bizonyítható. Az oldal logolja hogy milyen IP-ről írták ki a kérdést, a rendőrségi kikéri az IP-t és elmegy a szolgáltatóhoz hogy adják ki az előfizető adatát. Elmegy a megszerzett adatokból az előfizetőhöz, és ott majd tisztázzák hogy ki írhatta. Nem kell oda Sherlock, hogy megállapítsák hogy délután 17 órakor vajon ki használta GYK-t, kinek van az adott címen ilyen fiókja, ki fért hozzá, ki írhatta az üzenetet.


Persze ez tényleg nem lehet becsületsértés, de más akár igen. Fenyegetés például.

2018. júl. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
50%

Látod, ezért nem kell privát senkit elhordani mindennek, mert sosem tudhatod hogy ki áll az account mögött.

Nem egy jellemes dolog egyébíránt a privátban nagy arccal lenni, regisztráció mögé bújva.

2018. júl. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
Ha valami történt az ügyben, a rendőrség majd úgyis keresni fog, ha nem akkor pedig nem. Ezzel le is zárhatod a témát, mert csak spekulációk, találgatások jönnek rá.
2018. júl. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:

Pont ezt is leírtam neki. Hogy “Te tipikus olyan vagy, hogy neten keménykedsz, személyesen meg sírsz”


Azért írtam ezt, mivel ő kezdte a hülyeségeit, csak én írtam a durvább sorokat.

2018. júl. 30. 18:32
 25/43 A kérdező kommentje:
Fenyegetni nem fenyegettem meg.
2018. júl. 30. 18:32
 26/43 anonim ***** válasza:
Ugyan már! Körbe is röhögnék ha tényleg előállna azzal hogy egy anonim oldalon privát üzenetben valaki csúnyákat mondott neki!
2018. júl. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy nem lesz semmi. Nem csak annyit írtam, hogy “ A K anyádat”
2018. júl. 30. 18:39
 28/43 A kérdező kommentje:
Viszont fenyegetés tényleg NEM volt.
2018. júl. 30. 18:40
 29/43 anonim ***** válasza:
0%
Szorítok hogy szűz maradjon a lukad😂
2018. júl. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Tuti csávó volt az aki megfenyegetett,ezek annyira frusztráltak,hogy bármire képesek. Bár sztem csak megakart ijeszteni téged...
2018. júl. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!