Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most ebből komoly ügy lesz?

Most ebből komoly ügy lesz?

Figyelt kérdés
Ma privát üzenetben veszekedtem egy gyakori kérdések felhasznáóval. Elkezdtem durván sértegetni, majd annyit írr vissza, hogy feljelentett becsületsértésért. Most ebből komoly ügy lesz? Én bocsánatot kértem (tényleg megbántam, ideges voltam, azért írkálam durván) de azt lehet el sem olvasta, mert letiltotta az üzeneteimet. Ebben az esetben a másik fél nem látja, hogy mit küldtem.

2018. júl. 30. 18:03
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Ugyanmar...paromnak elloptak a kartyat, hasznaltak 5000ft alatt, van videofelvetel elvileg mert jott az sms h dohanybolt.. De a bankba ki kellett volna kerni a pontos adatokat h melyik boltba es nem adta ki a bank a rendőrségnek, mert csak. Mondta a rendőr a paromnak h kerje el ő. :D szoval vicc az egesz. Szted ha ezzel nem foglalkoztak, akkor azzal fognak h valakit anyukázol a neten??
2018. júl. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Ez a gyökér folyamatosan pattog kommentekben is, feljelentéssel fenyegetőzik és a becsületsértést emlegeti. Azt nem értem, hogyha ennyire érzékeny a lelke és interneten minden a vele ellenkező véleményre pattan, minek jön egy olyan oldalra, ahol minden második kérdés alatt vita alakul ki.
2018. júl. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Nem wbike-ről beszélsz? Fenyeget az mindenkit, pedig ő kezdi a sértegetést és a privát ócsárkodást.
2019. máj. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!