Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most ebből komoly ügy lesz?

Most ebből komoly ügy lesz?

Figyelt kérdés
Ma privát üzenetben veszekedtem egy gyakori kérdések felhasznáóval. Elkezdtem durván sértegetni, majd annyit írr vissza, hogy feljelentett becsületsértésért. Most ebből komoly ügy lesz? Én bocsánatot kértem (tényleg megbántam, ideges voltam, azért írkálam durván) de azt lehet el sem olvasta, mert letiltotta az üzeneteimet. Ebben az esetben a másik fél nem látja, hogy mit küldtem.

2018. júl. 30. 18:03
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy csak ijesztegetni akar..
2018. júl. 30. 18:50
 32/43 October15 ***** válasza:
56%

Ne túráztasd már magad a semmin. Ez nem becsületsértés. Maximum zaklatás ami meg tudod mivel jár? Bírói megrovással.. kb mintha kapnál egy szaktanárit. :D


Btw szóbeli becsületsértésről írtál... ez meg ugye nem az. :D Mindenképpen nyilvánosság előtt kell történnie ha nem akkor az nem becsületsértés. Nem kell feltétlenül bemondani a rádióban de egy 2 szereplős szituációban ez nem valósítható meg.


A rendőrség lenyomozza az ipt... aha ha mondjuk egy pedofil fórumot üzemeltetsz. De nem egy pü miatt.

Nem mellékesen az ip hol bizonyítja, hogy ki ült a gép előtt?

2018. júl. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
Akkor mi számít becsületsértésnek?
2018. júl. 30. 19:16
 34/43 A kérdező kommentje:
Ez miért nem számít annak? Mért kell ahhoz név? Névtelenül ks meg lehet sérteni valakinek a becsületét. Viszont nem azért csináltam, mert azt akartam, hogy szenvedjen. Hanem azért, mert felidegesített, elszállt az agyam.
2018. júl. 30. 19:21
 35/43 anonim ***** válasza:
Kerdező. Ilyenkor 2-3 hónapon belül még bármikor kereshetnek téged. Arra azért számítsál.
2018. júl. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:
Nagyon jó...
2018. júl. 30. 19:39
 37/43 A kérdező kommentje:
Na megkérdeztem az egyik jogász ismerősöm. Ezzel állítólag nem lesz semmi, ez nem súlyos ügy.
2018. júl. 30. 20:43
 38/43 A kérdező kommentje:
Viszont ettől még nem vagyok teljesen nyugodt.
2018. júl. 30. 20:59
 39/43 anonim ***** válasza:

Ha névtelenül folyt a dolog, ráadásul privátban, akkor semmi nem lesz belőle. Ugyan már, ennél komolyabb dolgokat úsznak meg ejnyebejnyével az emberek! Ha az illető bemenne a rendőrségre azzal, hogy valakivel névtelenül levelezett, aki megsértette, egyenesen a szemébe röhögnének.


Egyébként is, ha nem tudják a személyazonosságodat kideríteni (ha nem árultad el semmivel), akkor eleve halott az ügy az ellenlábasod számára.

2018. júl. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
64%
Az éjszaka közepén kommandósok fognak betörni a lakásodba hogy elvigyenek téged meg helikopterek fognak körözni a ház körül. En félnék.
2018. júl. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!