Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most tényleg én vagyok a sz@r...

Most tényleg én vagyok a sz@r alak?

Figyelt kérdés

Tegnap történt, azóta ezen kattog az agyam.

Jómagam 16 éves lány vagyok, és tegnap lementem a gyerekorvoshoz, mivel meg vagyok fázva, és mint kiderült arcüreggyulladásom is van.

Ültem egy széken, az orromat fújogattam. Előttem egy elég idősnek tűnő anyuka állt kezében a pár hónaposnak látszó babájával, aki egyfolytában sírt, gomdolom mert beteg volt. Látszott, nem igazán tud mit kezdeni a sírással. Elkezdte ringatni, a gyerek csak jobban sírt. Erre támadt egy "csodálatos" ötlete: a pár hónapos gyerekét beleültette az ölembe... mondta is a gyereknek, "ülj csak a kislány ölébe". Erre megkérdeztem tőle: "Légyszi, felvennéd? Elég beteg vagyok, lehet jobban megbetegszik, meg amúgysem vagyok oda a gyerekekért." Erre olyan patálát csapott az orvosi rendelőben, hogy az orvos asszisztense is kijött. Elkezdett vergődni, hogy szívtelen vagyok egy babával szemben, sose vállaljak gyereket, azt is kívánja hogy ne lehessen nekem gyerekem, mert nem érdemlem meg. Az asszisztens megkérdezte mi a baja, azt momdta teljesem jogos az álláspontom, a nő reagálja túl, mire vele is elkezdett kiabálni, hogy beleszól a dolgába.

Szerintetek ennyire nagy baj hogy szóltam? Vagy most valóban a pokolra kéne jutnom, mert nem vagyok oda a gyerekekért?


2018. okt. 6. 19:14
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Akkor helyesbítek, többnek tünt mint neguven de kevesebbnek mint ötven. :D Mondjuk így visszaolvasva rényleg vicces. :D
2018. okt. 6. 19:55
 12/33 A kérdező kommentje:
De az is lehet hogy csak a rettenetes természete öregíti.
2018. okt. 6. 20:01
 13/33 anonim ***** válasza:
12%
Egy kicsit túllőttél. Nem baj, lesz ez még jobb is.
2018. okt. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
5%
igen, sz@r pontozós alak vagy
2018. okt. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Esküszöm, ahogy nézem erre az oldalra semmit nem lehet kiírni. Ide járnak az agresszív és antiszociális emberek, hogy mások piszkálásával éljék ki magukat.

Ezúttal csak azt szerettem volna, hogy mások is megerősítsék az álláspontomat, mert még mindig annak a hatása alatt vagyok, hogy emmyire felelőtlen és primitív emberek szaladgálnak a világban, ráadásul ilyen pici babával.

Na mindegy, remélem ti örömötöket lelitek benne. Gondolom, csak ennyi jut nektek.

2018. okt. 6. 20:31
 16/33 anonim ***** válasza:
5%
Dehogy is, nyugi
2018. okt. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 Metionin ***** válasza:
85%
Engedd el. Vannak ilyen bunkók. Nekem vonaton akarta a kezembe nyomni a gyereket egy nő, mondván "a kislány majd megfog amíg felteszem a bőröndöt". Mire én mondtam hogy a bőröndöt szívesen felteszem de a gyereket nem fogom meg, erre elkezdett hisztizni és sűrű átkokat szórva a méhemre és a családomra átvonult a másik kocsiba.
2018. okt. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
12%

Ha sz_r nem is, neveletlen az biztos. Először is, 16 évesen honnan veszed a bátorságot, hogy letegezel egy nálad jóval idősebb embert?

Másodszor, most pontosan mi volt a probléma? Az, hogy utálod a gyerekeket és ő az öledbe ültette, vagy nem akartad megfertőzni szegény gyereket? Ha az utóbbi. miért fontos az, hogy te utálod a gyerekeket? Ha pedig nem szereted a gyerekeket, akkor vállald föl, hogy amiatt nem akartad, hogy az öledbe üljön, ne bújj a megfázásod mögé.

Egyébként meg egy 46 éves nő még nem idős. Ennyi erővel te meg egy 16 éves buta liba vagy.

2018. okt. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

És egy idegen ember honnan veszi a bátorságot, hogy a kölykét rám pakolja? A körülményekre is tekintettel lévén, hogy a gyerek is és ém is betegek voltunk.

Te meg ennyi erővel egy kötekedő, unatkozó személy vagy.

A problémámat meg leírtam.

2018. okt. 6. 20:45
 20/33 anonim válasza:
68%
Ne foglalkozz vele, biztos h nem volt ki mind a 4 kereke a nőnek!
2018. okt. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!