Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most tényleg én vagyok a sz@r...

Most tényleg én vagyok a sz@r alak?

Figyelt kérdés

Tegnap történt, azóta ezen kattog az agyam.

Jómagam 16 éves lány vagyok, és tegnap lementem a gyerekorvoshoz, mivel meg vagyok fázva, és mint kiderült arcüreggyulladásom is van.

Ültem egy széken, az orromat fújogattam. Előttem egy elég idősnek tűnő anyuka állt kezében a pár hónaposnak látszó babájával, aki egyfolytában sírt, gomdolom mert beteg volt. Látszott, nem igazán tud mit kezdeni a sírással. Elkezdte ringatni, a gyerek csak jobban sírt. Erre támadt egy "csodálatos" ötlete: a pár hónapos gyerekét beleültette az ölembe... mondta is a gyereknek, "ülj csak a kislány ölébe". Erre megkérdeztem tőle: "Légyszi, felvennéd? Elég beteg vagyok, lehet jobban megbetegszik, meg amúgysem vagyok oda a gyerekekért." Erre olyan patálát csapott az orvosi rendelőben, hogy az orvos asszisztense is kijött. Elkezdett vergődni, hogy szívtelen vagyok egy babával szemben, sose vállaljak gyereket, azt is kívánja hogy ne lehessen nekem gyerekem, mert nem érdemlem meg. Az asszisztens megkérdezte mi a baja, azt momdta teljesem jogos az álláspontom, a nő reagálja túl, mire vele is elkezdett kiabálni, hogy beleszól a dolgába.

Szerintetek ennyire nagy baj hogy szóltam? Vagy most valóban a pokolra kéne jutnom, mert nem vagyok oda a gyerekekért?


2018. okt. 6. 19:14
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Lol ne zavarjon, hogy én is azt írtam...:D
2018. okt. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

Jó, sokan nem értitek a lényeget.

Habár nem igazán vagyok oda a gyerekekért, valamilyen szinten sajnálom ezt a kisbabát, hogy ennyire buta anyja van, hogy mégjobban kiteszi fertőzésveszélynek, mikor amúgy is beteg. És ha ilyen buta ember létezik, akkor van még ilyenből egy pár...

2018. okt. 7. 07:33
 33/33 anonim ***** válasza:
31%
Valaki tudja hogy mikor fogják kiadni a vadászengedélyt az ilyen édesanyákra?
2018. okt. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!