Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most tényleg én vagyok a sz@r...

Most tényleg én vagyok a sz@r alak?

Figyelt kérdés

Tegnap történt, azóta ezen kattog az agyam.

Jómagam 16 éves lány vagyok, és tegnap lementem a gyerekorvoshoz, mivel meg vagyok fázva, és mint kiderült arcüreggyulladásom is van.

Ültem egy széken, az orromat fújogattam. Előttem egy elég idősnek tűnő anyuka állt kezében a pár hónaposnak látszó babájával, aki egyfolytában sírt, gomdolom mert beteg volt. Látszott, nem igazán tud mit kezdeni a sírással. Elkezdte ringatni, a gyerek csak jobban sírt. Erre támadt egy "csodálatos" ötlete: a pár hónapos gyerekét beleültette az ölembe... mondta is a gyereknek, "ülj csak a kislány ölébe". Erre megkérdeztem tőle: "Légyszi, felvennéd? Elég beteg vagyok, lehet jobban megbetegszik, meg amúgysem vagyok oda a gyerekekért." Erre olyan patálát csapott az orvosi rendelőben, hogy az orvos asszisztense is kijött. Elkezdett vergődni, hogy szívtelen vagyok egy babával szemben, sose vállaljak gyereket, azt is kívánja hogy ne lehessen nekem gyerekem, mert nem érdemlem meg. Az asszisztens megkérdezte mi a baja, azt momdta teljesem jogos az álláspontom, a nő reagálja túl, mire vele is elkezdett kiabálni, hogy beleszól a dolgába.

Szerintetek ennyire nagy baj hogy szóltam? Vagy most valóban a pokolra kéne jutnom, mert nem vagyok oda a gyerekekért?


2018. okt. 6. 19:14
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
19%
#19 Miért, ki vagy te, hogy az öledbe merte ültetni? Ehhez nem bátorság kell, hanem butaság, de az még nem mentesít téged az alól, hogy betartsd az illemet. Ha valaki meglop téged, attól még ugyanúgy megbüntetnek, ha te is ellopsz tőle valamit. Ugyanígy, hiába ültette kérdezés nélkül az öledbe, attól még egy neveletlen tuskó vagy, hogy letegezted.
2018. okt. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
16%
16 évesen így beszélni, hogy kölyke... téged minősít.
2018. okt. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
5%
ez nem egy 16 éves nyelvezete. kamu az egész
2018. okt. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
13%
Szokott írni egy nő, 56 vagy 65%-os. Undorodik mindentől, őt zavarja a meztelen gyerek a strandon, az erkélyen dohányzó, a napi egy sört fogyasztó alkoholista, most meg a gyerek. Ha igaz lenne.
2018. okt. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim válasza:
80%

"Summer Rain nevű felhasználó válasza:


#19 Miért, ki vagy te, hogy az öledbe merte ültetni?"


Miért mondasz neki ilyeneket? Ha téged valaki fejbe rúg az utcán és ezt - teljesen jogosan - elpanaszolod, akkor mit szólnál ha megkérdeznék, hogy mégis ki vagy te, hogy téged ne merjenek megrúgni...?

2018. okt. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
83%
Szó nélkül egy betegnek asja az ölébe, az nem normális! Nem veled volt a gond, hanem a kismamának...
2018. okt. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
16%
#25 Csak sajnálni tudlak, ha nem érzed a kettő közt a különbséget.
2018. okt. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:
79%
Miért, te honnan tudod vagy milyen jogon ítéled meg, hogy neki milyen érzései vannak az ideges kisbabákkal kapcsoaltban vagy egyáltalán honnan tudod, hogy milyen volt az a gyerek? Sok olyan van, akit én sem szívesen fogdoznék, pedig én elvagyok a gyerekekkel. Így szó nélkül meg pláne. Ez is erőszak... És még utána őt kiabálják le. Na ez az ami abszurd...
2018. okt. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
54%

Nem értem ezeket a válaszokat, hogy miért baj, hogy az ölébe ültette...Wtf? :D Ti miféle autisták vagytok, hogy nem érzitek, miért gáz megkérdezés nélkül random idegenek ölébe ültetni a saját bőgő gyereketeket?

Amúgy ebben a sztoriban legjobban a kisgyereket sajnálom, hogy ilyen idióta nő mellett kell felnőnie..Ha már most ilyen, mi vár szegényre mondjuk középiskolás korában, addigra a maradék esze is elmegy az anyjának.

2018. okt. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
24%
Autistanak nevezik, istenem g.e.ci buta vagy.
2018. okt. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!