Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is borzasztóan...

Szerintetek is borzasztóan szexista a 'tud nokedlit szaggatni' mém?

Figyelt kérdés
Amikor egy nőről, vagy nő karakterről megkérdezik hogy tud-e nokdelit szaggatni és aztán ezek röhögnek. Miért kéne egy nőnek tudnia? Az egész egy allegória a főzésre magára, és a korlátol szűklátókörű férfiak csak akkor tartanak egy cisz nőt vagy egy transz nőt nőnek hogyha erre képes! Miért nem jelentik az emberek az ilyen tartalmakat?

2019. jan. 17. 16:04
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:
22 de miért nem rendeltek?
2019. jan. 17. 16:46
 22/55 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azért, mert nem teheti meg mindenki, hogy kaját rendeljen. Egyébként szerintem egyáltalán nem bosszantó. Sztereotípia.
2019. jan. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
75%

18-as vagyok. Innen alulról.


T.Kérdező! Frusztrált vagy!

"Enned kellene valami finomat, mondjuk egy kolbász. Egy jó nagy véres kolbászt." (nem szó szerinti idézet a Blitz c. filmből)


Többet ártasz, mint használsz!

2019. jan. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
78%

Én is jót nevettem rajta, pedig nő vagyok.

Inkább azt szűri meg, hogy ki a kis p*csa, aki mèg ennyit sem tud megcsinálni a konyhában, csak megsértődni van esze ilyesmin.

2019. jan. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
85%
No vagyok és epp elárulni készülök a nememet. Nem szexista. Babumm. Nekem speciel sokkal jobban elegem van az állandóan valamin vernyákoló nebáncsvirágoktól. Igazán egyenrangú akarsz lenni a férfiakkal? Oké, kezdd azzal, hogy nem pörögsz baromságokon.
2019. jan. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
66%
A szádba hánysz? Azt hogy csinálod? Na az oldalas után sütheted a tortámat is drágám, mert marcipán tortára vagyok éhes.
2019. jan. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
94%
Azért aki már valaha járt konyhában, esetleg főzött is valamit nemtől függetlenül, az tudhatja, hogy nokedlit szaggatni nem olyan kva bonyolult feladat, elég alapvető dolog. Ezt számon kérni valakin olyan, mintha azt kérném számon, hogy el tud-e menni önállóan a munkahelyére, vagy anyunak kell elkísérni minden nap. Engem személy szerint nem sért, ha valaki ilyen alapvető dolgot vár el tőlem, inkább pozitívumnak tartom, hogy az illetőnek legalább vannak elvárásai, nem igénytelen, nem jó neki bárki. Nagyon nem tud érdekelni, ha ezzel a véleményemmel bárkit is sértek vagy "elárulok", nem vállalok semmiféle közösséget senkivel kizárólag azon az alapon, hogy ugyanolyan neműek vagyunk.
2019. jan. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
83%

Lány vagyok, de én is csak nevetek az ilyen poénokon. Kérdező, szerintem gyakorin való picsogás helyett b4szasd meg magad és nem utolsó sorban növessz egy kis humort, mielőtt idegösszeroppanást kapsz.

Aztán irány a konyha.

20l

2019. jan. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
85%

És? :D Vicc az egész. Egy régi sztereótípiából, avagy elvárásból indult, de ma már csak a nagyon szűklátókörű emberek háborodnak fel ezen.

Nekem is mondták már poénból, én pedig visszakérdeztem, hogy a srác meg tud-e szerelni egy hűtőt.

Nem kell mindent ennyire a szívedre venni.

17/L

2019. jan. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
Mondjuk a hűtőt altalában pont elvitték szakemberhez vagy másikat vettek. A csapot, kocsit, mosógépet, konnektort, villanykapcsolót, villanyt hamarabb szerelték meg.
2019. jan. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!