Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is borzasztóan...

Szerintetek is borzasztóan szexista a 'tud nokedlit szaggatni' mém?

Figyelt kérdés
Amikor egy nőről, vagy nő karakterről megkérdezik hogy tud-e nokdelit szaggatni és aztán ezek röhögnek. Miért kéne egy nőnek tudnia? Az egész egy allegória a főzésre magára, és a korlátol szűklátókörű férfiak csak akkor tartanak egy cisz nőt vagy egy transz nőt nőnek hogyha erre képes! Miért nem jelentik az emberek az ilyen tartalmakat?

2019. jan. 17. 16:04
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
80%
39-es, ritka kivétel vagy. A többség ezerrel nyomja a leveskockát, szószokat, önteteket, konzerveket, porokat saját konyhában is, nem csak azzal, hogy rendel.
2019. jan. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:

40-es ne nevettess már :D Ez nagyon jó!!!

(Egyébként, lehet a megsértettsége oka az, hogy nem tud, és át akarja formálni az ő javára a nokedliszaggatós vicceket.)

2019. jan. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:

"Egyébként, lehet a megsértettsége oka az, hogy nem tud"

Lehet bizony és legjobb védekezés a támadás!

2019. jan. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
80%

39-es vagyok, igen, sajnos tudom. Na azért álszent nem vagyok én sem, havonta befigyel egy pizza :D

Viszont úgy vagyok vele, hogy attól én senkit nem akarok meggyőzni arról, hogy ez a jó, es ez elvárás egy nőtől, vagy valami ilyesmi. Én mondjuk (szerencsére) sose találkoztam olyan férfival, aki legalább egy rántottát ne tudott volna megcsinálni magának, nőből viszont sok ilyen láttam, mint a kérdező. "Én biztos nem főzök neki húslevest, nő vagyok nem pedig cseléd/rabszolga/gyerekgyártó stb"

Persze, nekik is igazuk van, csak túl van fújva már ez az egész. Legyen mindenki önellátó. Ennyi. 😀

2019. jan. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
24%

Istenem ennyire elcseszett válasz arzenált még nem láttam gyakorin. A legcsököttebb, ugyanazt a "poént" százszor elsütő és a másiktól lenyúló dinkáktól kezdve, akik jól felpontozták magukat, volt itt olyan is, aki elkezdte magyarázni, hogy nokedlit szaggatni nem nehéz, mert még nem jutott el az agyáig, hogy a mémnek valójában milyen töltete van. A szinte egyetlen objektív, viszont kétség kívül a legrelevánsabb, és igazabb 38-as választ meg 0-ra pontozták. Istenem ekkora katasztrófát, mint ez az egész, mindennel együtt! Néha megilyedek, hogy milyen primitív társadalomban élek. Aztán elgondolkodom: lehet csak kevés országban van elég sok ilyen, ahhoz, hogy így össze tudjanak tömörülni? Borzalom.

*gigantikus facepalm*

2019. jan. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
32%
46! Te retardált vagy???? Mi az hogy a 38-ast lepontozták??? Konkrétan 100%-on van.
2019. jan. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem a 36-osra gondolt csak elírta, mondjuk ettől függetlenül hülyeségeket ír, az a tipikus "mindenki hülye csak én vagyok helikopter" típusú ember :D
2019. jan. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
73%

46#

Látom még az sem sikerült, hogy megjegyezz egy kétjegyű számot addig a harom percig amíg leírtad a kommentedet, ugyanis a 38-as válasz 100%-on van.

Gondolom a 36-os ra gondoltál, ezért erre reagálok.


Szerinted ha valaki viccesnek tartja ezt a közhelyet kifigurázó mémet az mindenképpen egy semmirekellő óriáscsecsemő?

Szerintem vicces volt ez a mém, mégis el tudom látni magam, sőt 24 éves férfi létemre jobban főzök mint a barátnőm, de sok háziasszonyt is leköröznék főzésben. Elvárom, hogy kiszolgáljanak? Néha igen, de aki azt mondja, hogy nem esik jól neki egy ágyba hozott reggeli, vagy akármi ilyesmi, az hazudik.


Amúgy én is nyugodtan elkezdhetnék pampogni azokon a mémeken amik a lérfi lelkét a focira és a szexre degradálják, de nem teszem, mert tudom, hogy csak egy vicc az egész.


Hiába, a feminizmus egyenlőséget tud adni a nőknek, de humorérzéket azt nem... :D

2019. jan. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:

"4 de én meg akarom változtatni ezt, mert nagyon zavar!"


Ez a te bbajod. Ne akard megváltoztatni a világot, legyél a változás amit látni akarsz a világban. Abból még soha sem sült ki jó dolog a történelem során, amikor egy ember egy csomó más ember gondolkodását, életvitelét erőszakkal próbálta megváltoztatni.

2019. jan. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
65%

Drága életeim, akik nagy öntudatukban bele se gondolnak, hogy itt lehet ám válaszokat jelenteni, amiket simán ki tudnak törölni az adminok, ergo a számozás változhat! Amikor a válaszomat írtam, konkrétan ki ctrl+c-ztem a számat, azóta megváltozott. Na bumm. Most már nem, hogy nem 38-as, de 36-os sem, hanem, ha jól látom, 35-ös. Mielőtt retardáltnak nevezel valakit, gondolkodj.


A 73%-osnak meg: Látom te sem gondolkodtál az előtt mielőtt jól leszóltál, de mindegy, te legalább viszonylag kulturaltan reagáltál. Telhes mértékben elfogadom, hogy neked ez a véleményed a viccről, csak annyit fűznék hozza, hogy számomra semmi gond azzal, ha te nem preferálod az "erről pampogást", képzeld, én sem írtam volna ki erről kérdést, engem csak az ilyen primitív, alpári stílusú emberek zavarnak, mint például az 55%-os.

Remélem te is ugyanúgy megleped a barátnődet ágyba vitt reggelivel, mint ő téged.

2019. jan. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!