Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is borzasztóan...

Szerintetek is borzasztóan szexista a 'tud nokedlit szaggatni' mém?

Figyelt kérdés
Amikor egy nőről, vagy nő karakterről megkérdezik hogy tud-e nokdelit szaggatni és aztán ezek röhögnek. Miért kéne egy nőnek tudnia? Az egész egy allegória a főzésre magára, és a korlátol szűklátókörű férfiak csak akkor tartanak egy cisz nőt vagy egy transz nőt nőnek hogyha erre képes! Miért nem jelentik az emberek az ilyen tartalmakat?

2019. jan. 17. 16:04
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
*teljes
2019. jan. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:

50#

Valakit tehetetlen óriáscsecsemőnek beállítani mennyivel kevésbé primitív dolog? Ugyanis szerinted az egyetlen értelmes komment itt az, amelyik azt ecetegeti, hogy a férfiak egy elég nagy része önellátásra képtelen és elvárja, hogy egy nő házi rabszolgát játszon neki.

Felháborodhatnék én is ezen, és leírhatnám, hogy milyen alpári, ostoba csűrhe verődött itt össze, akik több százezer embert könyvelnek el értelmi fogyatékosként egy mém miatt.

2019. jan. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
Ja és igen, én is szoktam ágyba vinni a reggelit a barátnőmnek.
2019. jan. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
100%

54#

Köszönöm. Nem is tudod, hogy mennyit jelent nekem ezt pont tőled hallani...

(Elárulom, hogy semennyit)

2019. jan. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
Bocs, 1-es vagyok és lány, de nincs értelme ilyeneken hergelned magad, csak ne foglalkozz vele.
2019. febr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!