Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szégyen, hogy lány vagyok, de...

Szégyen, hogy lány vagyok, de nem tudok főzni?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, anyukám nagyon jól főz, de valahogy engem sosem vonzott a konyha. A barátomnak szakács szakmája van, imád főzni, így amikor elköltöztem otthonról se voltam rákényszerülve, hogy megtanuljak. A barátom anyukája szerint ez hatalmas szégyen, alap lenne, hogy munka után nem a fia áll a tűzhely mellett, hanem nekem kellene, a nőnek. Mosogatni, takarítani, bevásárulni, stb mindketten szoktunk, egyedül főzni nem szoktam. Ez tényleg szégyen? Miért baj, hogy bár nő vagyok nem vagyok konyhatündér? Ha akarnék biztos meg tudnék tanulni, de nem is akarok.
2019. júl. 16. 17:39
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Vagy rendelnek kaját.
2019. júl. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Nem az.
2019. júl. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

mirőlszól nevű felhasználó !


Na látod, ezért kérdeztem, hogy mit melózik, és milyen munkatempóban!


"ápolónők, óvónők, takarítónők, tanárnők"

... légy szíves, ha valamiről halvány fogalmad sincs, akkor ne nyilatkozz a témában!


Csak azért nem fogalmazok keményebben, mert láthatóan gőzöd sincs róla miről beszélsz, ha a fenti szakmákat kéne összehasonlítani a szakács szakmával, nagyjából azt mondanám, hogy ha a fenti 4-ből kiválasztasz tetszőlegesen 3-mat, és azt együtt csinálod, az kb felér a szakács szakmával.

Úgyhogy az után okoskodjon valaki, hogy néhány évtizedig ebből a szakmából él...

20-25 évesen még lehet valakiben annyi ambíció, és elvakíthatja annyira a szerelem, hogy elfőzöget otthon is.

Majd nézd meg 40-50 évesen!!!

[link]

[link]


Majd ha 20 évig fogja ezt csinálni a párod, és mikor az idegösszeroppanás határán hajnalban hazavánszorog egy 18 órás műszak után, és másnap reggel neki kell állni még otthon is főzni, nem lesz olyan természetes a mosolya!


Nyugodtan le lehet ezt is pontozni, aki nem próbálta, annak szart se ér a véleménye!

2019. júl. 17. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem fer a barátoddal szemben. Lehet, hogy imád főzni, de hosszútávon fárasztó lehet, ha szinte csak neki kell. A mai világban meg az nem tud főzni aki nem akar. Minden fent van a neten, a bonyolult kaják is lépésről lépésre, fázisfotóval. Nem mellesleg nem rossz ha van gyakorlatod, valamivel kell majd etetni a gyereket később ha akartok.
2019. júl. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
#33 Te ezek közül egyiket sem próbáltad, úgyhogy bocs, de a tiéd még annyit se. Csak hogy te is megérts szart se- se.
2019. júl. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Igen, a szakács szakma az aztán tényleg egy marha nagy kihívás...

Próbálj meg akkor idióta gyereket tanítani, akiket nem lehet megfegyelmezni, mert különben jönnek a szülők, az ombudsman meg minden, de közben végigtrollkodják az óráid.

2019. júl. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Így ebben a formában nem. Csak nem értem, hogy akkor miért azt írod, hogy nem tudsz...

Nem akarsz, nektek így kényelmesebb, teljesen jó, ne foglalkozz másokkal.

Szerintem az viszont tényleg szégyen, ha valaki nem TUD összedobni egy alap kaját se, nem rakétafizika.

De nem akarni miért lenne gáz?

2019. júl. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Akkor anyósod nem azért szúrt le, mert nem tudsz főzni, hanem mert nem vagy hajlandó.
2019. júl. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Ó, ilyenkor az urak is észreveszik, hogy az állandó főzés talán fárasztó lehet, de ha a nőnek kell folyton, akkor nem az.
2019. júl. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!