Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy csávót hányszor kell...

Egy csávót hányszor kell visszaútasítani, hogy felfogja, hogy nem kell?

Figyelt kérdés

Már nagyon idegesít az erőszakos nyomulásuk.. Szakított velem párom, és facen amint eltűnt a kapcsolatban státuszom egyből bombázni kezdtekn. Nagynehezen lekoptattam a nagyját de van egy nagyon erőszakos aki nem írti h nem akaor barátot, se kapcsolatot és ő se kell...tiltom ,erre írt instán..ott is tíltom, erre csinált egy új instát és nekiéllt hivogatni ,meg szó szerint zaklat..De meg van lepődve hogy bunkók vele a csajok,mert hogy elkűldik a franca. Én meg normállisan mondtam hogy nem és nem érti! Miért várja meg még úgy elküldöm a p..be hogy fülét farkát behuzza?? Aztán nyavajoghat hogy a csajok bunkók..de miért nem érti meg a nemet? Már egész csúnyán mondtam hogy hagyjon békén, de nem. És ha jem írok vissza kommentelgetni kezd a képeim alá mert akkor muszály elolvasnom..Már nagyon kezd felidegesíteni. Mert ő azt akarja hogy a barátnője legyek de nem akarok. Már szánalmas amit csinál.

Ilyen tapadós srácnak mi kell hogy leáljon?


2019. júl. 25. 09:33
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
Ez meg nem jogosítja fel a férfiakat ,hogy zaklassanak. Attól hogy egy csaj singki nem kell nyomulni. Ráadásúl igy.
2019. júl. 25. 11:30
 12/48 anonim ***** válasza:
17%
A családi állapot láthatósága még az FB-n is korlátozható. Névjegy/Család és kapcsolatok/Kapcsolat, a "Családi állapot" alatt be tudod állítani, hogy csak az Ismerősök lássák, de még azt is be tudod állítani, hogy csak te lásd. Ha "Nyilvános"-ra van beállítva, szerintem ne csodálkozz rajta, ha zaklatnak. Az igazság az, hogy te dobtad a labdát, ők csak próbálják elkapni.
2019. júl. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:
Nekik minden labdadobás..még az is ha ránézek valakire. Nemet mo dtam eztnehéz felfogni? És barátom meg olyan volt hogy kötelezett arra higy látható legyen hogy vele vagyok. Csak amikor tiltott ezt kijelezte, és nekiáltak írni. De még mindig ott tartok hogy ha singli lesz egy csaj..minek egybőlletámadni?? És erőszakoskodni?? A nem az nem amelyik ezt nem érti menjen vissza álltalánosba.
2019. júl. 25. 11:41
 14/48 anonim ***** válasza:
92%

Ezaaaz hibáztassuk a kérdezőt, mert levette, hogy nincs kapcsolatban👍 Az még nem hatalma fel senkit, hogy zaklassa. Ez kb olyan, ha egy csinos lány miniszoknyában van még nem felhívás keringőre.

Tiltsd le minden fronton, töröld, de előbb ments le pár képernyőfotót dátumokkal. Ha tudja a számod, akkor valószínűleg közelebbről is ismered. Azt is tiltsd le, hogy ne tudjon keresni. Amúgy meg fordulhatsz a rendőrséghez is zaklatás miatt, viszont amíg nem fenyegetőzik vagy nincs tettlegesség nem tudom mennyire veszik komolyan.

Lehet az lenne a legjobb, ha sürgősen bepasiznál,akkor talán észhez tér, vagy csak egyszerűen jól meg kell veretni.

2019. júl. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:
Amúgy meg ro..adtúl mindegy van e párom vagy nincs akkor is nyonulnak csak eddig párom megvédett mert aki ennyire erőszakos volt azt elkapta és ráilyesztett. Mostmeg nem akarnak leálni.
2019. júl. 25. 11:42
 16/48 anonim ***** válasza:
80%
Egyszer kell elutasítani. Második próbálkozástól mehet a tiltás, rendőrséggel fenyegetés.
2019. júl. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
34%
Egyáltalán nem erről van szó, hanem arról, hogy nagyon felelőtlenül használjátok az internetet. Nem azt mondom én sem, hogy ez hű de remek, hogy a fickó állandóan újra regisztrál, hogy tudjon téged zaklatni, hanem azt, hogy a saját biztonsági zónádat neked kell megteremtened, például azzal, hogy nem teszed nyilvánossá az információt, hogy szabad vagy.
2019. júl. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:

Pont ez az hogy nem akarok pasit de ez őket nem érdekli merthogy de de akarjak.

A számom szerencsére nem tudja, ami szerencse mert a telefonom öregés valamiért telószámot nem lehet tiltani. Vannak ilyen szerverhibák már benne. De ha ez megtud rollam bármit kinézem hogy álló nap hivogatni fog és még meg is látogat

2019. júl. 25. 11:45
 19/48 A kérdező kommentje:

Először is. Az hogy szabad vagyok, még nem jeleni akarok is valakit. Nem baj ha beprobálkoznak, nekem az a bajom,hogy nem értik a nemet.

De ezt is elmondtam már hogy nem vettem előszőr észre hogy kiírta hogy kapcsolat vége ,csak akkor tűnt fel amikor írt egy barátnőm. Ezt a srácot meg hiába tiltom, ha újab és újab fiókrol kezdi el.

Eddig is nyomultak de ezt párom rendezte. Most viszont már túlzásokba ésnek.

Meg párom mellet fel se léphettem semmilyen közösségi oldara.

2019. júl. 25. 11:48
 20/48 anonim ***** válasza:
0%
Irj neki sokszor. A helyesirásodtól ha van egy kis igényessége úgyis a falnak megy.
2019. júl. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!