Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy csávót hányszor kell...

Egy csávót hányszor kell visszaútasítani, hogy felfogja, hogy nem kell?

Figyelt kérdés

Már nagyon idegesít az erőszakos nyomulásuk.. Szakított velem párom, és facen amint eltűnt a kapcsolatban státuszom egyből bombázni kezdtekn. Nagynehezen lekoptattam a nagyját de van egy nagyon erőszakos aki nem írti h nem akaor barátot, se kapcsolatot és ő se kell...tiltom ,erre írt instán..ott is tíltom, erre csinált egy új instát és nekiéllt hivogatni ,meg szó szerint zaklat..De meg van lepődve hogy bunkók vele a csajok,mert hogy elkűldik a franca. Én meg normállisan mondtam hogy nem és nem érti! Miért várja meg még úgy elküldöm a p..be hogy fülét farkát behuzza?? Aztán nyavajoghat hogy a csajok bunkók..de miért nem érti meg a nemet? Már egész csúnyán mondtam hogy hagyjon békén, de nem. És ha jem írok vissza kommentelgetni kezd a képeim alá mert akkor muszály elolvasnom..Már nagyon kezd felidegesíteni. Mert ő azt akarja hogy a barátnője legyek de nem akarok. Már szánalmas amit csinál.

Ilyen tapadós srácnak mi kell hogy leáljon?


2019. júl. 25. 09:33
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
De most minek kell kötözködni? Jaa nem tetszik hogy a férfi nem szídva van. De am az elöbb emlitettem hogy rendszer hibás a telefon. Nyomhatok pl a betűt ha e t ír helyette, én meg nem szórakázok ezzel. És ha nem a lényegre válaszólsz, akkor inkáb ne is válaszoljál. Legeszerűbb
2019. júl. 25. 12:07
 22/48 A kérdező kommentje:
Nem fogok egy órág keresgetni melyik betű mivel van felcserélődve
2019. júl. 25. 12:08
 23/48 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz azokkal, akik itt veled kötekednek, mivel lényegtelen az ügy szempontjából. Csinálj képernyőfotókat az írásairól, elég ha megfenyegeted a rendőrséggel, hogy feljelented zaklatásért. Ha ezután is írkál, akkor küldjed melegebb éghajlatra, ne légy nőies. :D Illetve, ha több különböző profilról ír, kérdezz rá a nevére. pl: Tomi megint te irkálsz? A lényeg, hogy tudd bizonyítani ő zaklat továbbra is. Jelentsd fel, ha nem hagy békén ezek után se.


30/F

2019. júl. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:
Ez tűnik eddig a legjobb ötletnek. Elöbb csak fenyegetem,aztán remélem leál. Ha nem akkor jelentem.
2019. júl. 25. 12:24
 25/48 anonim ***** válasza:
31%

Akkor nézzünk alapvető Facebook beállításokat. Engem sose zaklat senki, megmondom miért.

Az FB profilomat, csak ismerősök láthatják, azon belül még leosztottam pár korlátozást egyes személyek csak a nyilvános posztjaimat láthatja, ami nincs, mert minden posztot, csak ismerős láthat, így a fényképeket is. Szóval ha valakit letiltottál, elvileg rád se tud keresni, ha másik profillal próbálkozik, nem lát semmi infót rólad, max a borító és a profilképed.

Azt, hogy kiket ismerek, még az ismerőseim se láthatják. Ezen felül üzenetet csak az küldhet, aki az ismerősöm, az idegenek üzenetet csak engedélyezés után tudnak küldeni.


Ennyire le vagyok védve, nem zaklat senki, képeim ízlésesek, nem ribisek. Az instában annyira nem vagyok jártas, de ott is lehet korlátozni.

Szóval alaposan böngészd át az adatvédelemi beállításokat, szánd rá az időt, és akkor nem érnek ilyen atrocitások.

2019. júl. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:
Egyszerű képeim vannak. A fb alig használlom. Eleve a posztokat csak ismerősök látják ,de ezeknek elég csak a profilra ránézniük
2019. júl. 25. 12:53
 27/48 A kérdező kommentje:
Meglátják a profikom,nem is ismer de már hős szerelmest játszanak. Mert tetszik az arcom
2019. júl. 25. 12:56
 28/48 anonim ***** válasza:
Akkor nem állítasz be profilképet vagy beállítasz pl egy virágról egy képet és csókolom.
2019. júl. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:
Nem fogom az arcom rejtegetni mert a férfiak nem birnak magukkal ez röhely... Ennyi erővel szép ruhába se legyek, meg takarjam el az arcom hogy az utcán se nézzenek rám mert nem bírnak leálni. Bocs de azért életem van, ismerőseim vannak, azért jó lenne ha ők megismernének.
2019. júl. 25. 13:37
 30/48 A kérdező kommentje:
Van egy aki erőszakos, a többi azért tiltás után vette a lapot. Nem fogok bújkálni azért,mert sok az ilyen hülye. Nem az zavart,hogy elhívott, hanem az hogy miért nem értik a ki...szott NEM szót??
2019. júl. 25. 13:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!