Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy csávót hányszor kell...

Egy csávót hányszor kell visszaútasítani, hogy felfogja, hogy nem kell?

Figyelt kérdés

Már nagyon idegesít az erőszakos nyomulásuk.. Szakított velem párom, és facen amint eltűnt a kapcsolatban státuszom egyből bombázni kezdtekn. Nagynehezen lekoptattam a nagyját de van egy nagyon erőszakos aki nem írti h nem akaor barátot, se kapcsolatot és ő se kell...tiltom ,erre írt instán..ott is tíltom, erre csinált egy új instát és nekiéllt hivogatni ,meg szó szerint zaklat..De meg van lepődve hogy bunkók vele a csajok,mert hogy elkűldik a franca. Én meg normállisan mondtam hogy nem és nem érti! Miért várja meg még úgy elküldöm a p..be hogy fülét farkát behuzza?? Aztán nyavajoghat hogy a csajok bunkók..de miért nem érti meg a nemet? Már egész csúnyán mondtam hogy hagyjon békén, de nem. És ha jem írok vissza kommentelgetni kezd a képeim alá mert akkor muszály elolvasnom..Már nagyon kezd felidegesíteni. Mert ő azt akarja hogy a barátnője legyek de nem akarok. Már szánalmas amit csinál.

Ilyen tapadós srácnak mi kell hogy leáljon?


2019. júl. 25. 09:33
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%

Istenem de röhelyesek vagytok válaszolók...Most miért a kérdező lány vagy nő hibás azért, mert nem áll le a pasas a zaklatással? Poncsót ne húzzon a fejére? Megint az van hogy a csaj a hibás azért mert némelyik olyan kanos meg idióta ,hogy nem lehet levakarni őket..

A facebook lényege hogy megosszunk dolgokat..nem? Most ha nem állít be profilt és esetleg ő megtalál egy regi ismerőst..bejelöli az honnan tudja ki ő?? Én vissza se jelölök anonim profilú embert..A kérdezőnek igaza van ez vicc, és gáz.. Mi lesz a végén? A csávók adhatják a vagányat facen a nők meg bújkáljanak mert ha valaki arcot mitat zaklatják? Nem. Tanulják meg hogy van olyan hogy nem akar töllük smemit egy csaj..nem értem a legtöbb mire veri magát. Aztán megvannak sértve ha egyből elküldi őket az összes lány a f...ba.

Kérdező a leglogikusabb,ha elmondod neki értelmesen hogy nem,és ha nem áll le szólni fogsz a rendőrségen hogy zaklat. Aztán gondoljon amit akar. Az ilyen csávó nem azért nem talál nőt mert nincs normállis,hanem mert egy normállis nem áll le ilyen tapados elmebeteggel akinek kéne egy értelmezési szótár.

2019. júl. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
80%

"Az hogy szabad vagyok, még nem jeleni akarok is valakit." vs. "Nem baj ha bepróbálkoznak"

Csak nehogy egyszer komolyabb baj történjen :/ Van egy dokumentumfilm az internet sötét oldaláról, ajánlom mindenki figyelmébe, aki szerint az FB biztonsági beállításairól gondoskodni a kötözködés kategória:

[link]


A rendőrség most tüneti kezelésnek jó, de a jövőbeli hasonló incidenseket nem előzi meg. "A többi csak le ku..vázott mert nem akartam tőlük semmit" - ki akar így élni, de komolyan?

2019. júl. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:

Senki de ez megtörténik utcán is. Most én nem fogok lepelbe sétálni mert egyeseknek nem tanitották meg hogy a nem mit jelent.

A nem a beprobálkozással van baj meg úgy értem hogy oké valakinek bejön valaki nyilván tesz egy próbát de utánna meg fogadják el azt,ha kapnak egy nemleges választ. Ezt megcsinálják biszon,busznegállóba utcán és akárhol

2019. júl. 25. 15:22
 34/48 anonim ***** válasza:
0%
Nem írom le többször, mert nem érted :) Az, hogy nem adom ország-világ tudtára (a nyilvános beállítás miatt), hogy épp most nincs kandúrom, nem egyenlő azzal, hogy lepelbe burkolózva élek. Dehát persze te tudod, ha neked ez belefér, hogy "A többi csak le ku..vázott mert nem akartam tőlük semmit", akkor élj így :)
2019. júl. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
12%
Ha az utcán megcsinálják, ahogy írtad, simán kezdj el halandzsázni. Mintha nem tudnál magyarul. Nem is kell, hogy egy másik nyelven, csak halandzsázz és értetlen fejjel rázd a fejed. Valami káromkodással letudják és arrébb mennek, Te pedig élvezheted tovább a napot.
2019. júl. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:
Te meg mit nem értesz azon. Hogy attól nem jogosultak zaklatni? Ez a tipik pasi logika azon van a hangsuly, hogy azt mondtam nem!Ahogy látomteseveszed a lapot h ha az van hogy kapcsolatba..vagy nincs itt semmi..akkor is nyomulnak fogd már fel.Nem az én hibám,hogy ilyen hülye egyes csávók. Azt is elmagyaráztam hogy barátom tiltott és automatikusan írta át az állapotot. Azt meg hogy kitegyük a barátom eröltette. De persze legyek a hibás azért is,mert a pasik nem értik a szép szót. Logikus
2019. júl. 25. 15:42
 37/48 A kérdező kommentje:
Bújkálni meg nem fogok miattuk. És ha egy csajnak nincs palia akko meg mi van?? Akkor kezdjük zaklatni? Grat. A nem szót nem lehet velük megértetni. Azért is írt azegyik ,mert hogy tetszik neki a szemem. Abbol is az lett hogy ,nem tudtam lerázni és akkor jöttem össze párommal,aki elkapta a gyereket.Mindegy mi van kint mert nyomulnak erőszakosan.
2019. júl. 25. 15:46
 38/48 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ezt szokták. Amúgy ne törödj a válaszolók egy része sötét vagy férfi és nem bírja ha kiderűl hogy a férfiak is hülyék meg van bennük hiba🙄..Bezzeg ha egy csaj zaklatna csávót akkor nem lenne ez hogy mert a csávó okot adott rá azzal,hogy az adatlapján az van,hogy egyedülálló. A fbook amúgy se csajozásra és pasizásra való.
2019. júl. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:
Jó de ezt nem fogják fel. Banyek miért nem értik mikor kell lekopni? Elhivtak egy csajt, nemet mondok oké szia . Ennyi. Nem az amit ez elkezdett művelni hogy erőszakosan feszt írogat megcsörget facen instán ahogy csak tud és vagy 800 kamu profilt csinál hogy elérjen. A nem az nem. De valahogy némelyik agya ezt nem fogadja be.
2019. júl. 25. 15:52
 40/48 anonim ***** válasza:
100%

Kedves válaszolók: az nem ország világnak kürtölés hogy erölteti a pasija aztán szakításkór a fb átváltja.


Kettő. Ha direkt tette volna ki hogy egyedülálló. Akkor is mi lenne? Azt mért osztják meg hogy kinek melyik családtagja halt meg? Enyi erővel amúgy semmit ne tegyen ki senki még a lefótózott tengerpartot se nehogy valaki megtalálja. Én is egyszer szakítottam és nekem is a fb átírta egyedülállóvá a dolgokat. Sok barátnőm, rokonom, meg régi ismerőseim írták hogy sajnálják,és jól esett a támogatásuk,jól esett,hogy gondolnak rám és eggyütt érzenek. Ez meg egy undorító dolog,hogy ezt ez a bizonyos pasi/pasik kihasználják. Ha direkt, ha véletlen van fent..

Ennyi erővel valakinek meghal az anya és írjunk rá hogy de jóó...apád szabad

2019. júl. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!