Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy csávót hányszor kell...

Egy csávót hányszor kell visszaútasítani, hogy felfogja, hogy nem kell?

Figyelt kérdés

Már nagyon idegesít az erőszakos nyomulásuk.. Szakított velem párom, és facen amint eltűnt a kapcsolatban státuszom egyből bombázni kezdtekn. Nagynehezen lekoptattam a nagyját de van egy nagyon erőszakos aki nem írti h nem akaor barátot, se kapcsolatot és ő se kell...tiltom ,erre írt instán..ott is tíltom, erre csinált egy új instát és nekiéllt hivogatni ,meg szó szerint zaklat..De meg van lepődve hogy bunkók vele a csajok,mert hogy elkűldik a franca. Én meg normállisan mondtam hogy nem és nem érti! Miért várja meg még úgy elküldöm a p..be hogy fülét farkát behuzza?? Aztán nyavajoghat hogy a csajok bunkók..de miért nem érti meg a nemet? Már egész csúnyán mondtam hogy hagyjon békén, de nem. És ha jem írok vissza kommentelgetni kezd a képeim alá mert akkor muszály elolvasnom..Már nagyon kezd felidegesíteni. Mert ő azt akarja hogy a barátnője legyek de nem akarok. Már szánalmas amit csinál.

Ilyen tapadós srácnak mi kell hogy leáljon?


2019. júl. 25. 09:33
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%
Vagy írjuk oda hogy há de legalább már nem dirigál hogy írjál házit vagy nem anyáskodik. Most értitek.
2019. júl. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Ordít rólad, hogy egy igénytelen buta, primitív cigány vagy!


És még beképzelt is! Pedig nem vagy te olyan jó nő!

2019. aug. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
Írni, kommunikálni se tudsz! Csoda hogy életben tudsz így maradni!
2019. aug. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:
Először is k.rvára nem tudod hogy nézek ki. Kettő ..perszeee legyek azért hibás,mert nem akarok pasit ez meg zaklat tulajdonképpen..Az,hogy egyes pasik nem értik a nemet azért nem én vagyok a primitív ti idióták.. és már bocs ,de azért poncsót ne húzzak?? Majd azért mert nem értik a visszautasítást, majd én apácának öltözök.. Szánalmasak vagytok. De komolyan. Megkérdeztem hányszor kell lekoptatni,mert először rendesen nemet mondtam mert NEM AKAROK PASIT!! Nehéz felfogni, vagy mi?? De hogy utánna ő zaklat az már túl megy egy határon. Már elég érthetően mondtam ,hogy NEM KELL ,de nem fogja fel. Perszee ti ebbe is beleköttök és engem hibáztattok ,mert a csávó nem ért a szóból.
2019. okt. 5. 17:29
 45/48 anonim ***** válasza:
Komolyan azt hiszed, hogy odavannak érted a pasik, mikor se fogalmazni, se írni nem tudsz? Bár szinte tuti, hogy csak egy dugásra kellesz nekik.
2019. okt. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:

Na jó látszik hogy egy troll vagy:) MIT NEM ÉRTESZ??? MI VAN ROSSZÚL FOGALMAZVA?:) Agyrák nem hal éhen a fejedbe?


Azt nem is írtam,hogy odavannak értem te sötét. Azt írtam,hogy nem akarok pasit,erre rámírt valaki,megírtam szépen ,hogy nem..bocsi de már zaklat,mert nem érti meg,hogy mit jelent a NEM szó. A kérdés annyi volt,hogy ennek hogy értessem meg ,hogy elég?


Ha ezt nem érted akkor veled van a baj te szerencsétlen.

2019. nov. 7. 20:34
 47/48 anonim ***** válasza:

#45

Te ki...szottúl hülye vagy🤣🤣🤣 Mi van viszket a farkad vagy a p...ács ,hogy belekötsz a kérdezőbe és fel se tűnik,hogy nincs igazad?🤣🤣


Én sem értem mit nem értesz. A kérdező leírta már többszőr,hogy nem akar pasit amit megértek ,mert a nagy része egy patkány.Írta azt is ,hogy normálisan elutasította a fiú vagy férfi udvarlását. Akkor mi a gyászért nem veszi a csávó a lapot és kotródik el? Gyerekes módon zaklatni kezdte a kérdezőt,aki ehez kért tanácsot.

Erre jöttök itt a fa....gal ,hogy állítson be kamu profilt meg stb..Utcára meg majd palástba menjen vagy mi??🙄.. Tök jó hogy az értetlen pasik miatt bújkálni kell.



Kedves kérdező . A rendőrséget nem ajánlatos bevonni,mert ez nekik piti ügy amég nem zaklat fizikailag. Nem tudom,hogy alakúltak eddig a dolgok, de ha még mindíg zaklat,akkor addig fog amég pofára nem esik. Egyszer engem is zaklattak így, elmonstam a szüleimnek, figyelmeztették,hogy álljon le. Nem tette meg elhívtam talizni, és ott élőbe ellátta apám a baját.. sajnos..ez ami ilyenkor s.o.s ben segít.

2019. nov. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:

Mekkora komment háború😅 Kérdező szerintem ne törődj azzal a retardált válaszolóval ,nyilván egy ostoba troll.


Amúgy ezzel nem tudsz mit kezdeni. Erőszakosak ez van. Egyszerűen ne vedd figyelembe akármilyen zavaró.csak feladja idő után

2019. nov. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!