Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról, ha...

Early Bird 1106 kérdése:

Mi a véleményetek arról, ha valaki tudatosan úgy dönt, hogy soha nem fog gyermeket vállalni?

Figyelt kérdés

2019. júl. 31. 14:23
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
84%
Pacsi, egyet értek vele, én is így tervezem.
2019. júl. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
24%
Buta emberek szerintem. 3, de már kettő után is jár a csok! Mindent fizet az állam, ha szül 3 at!
2019. júl. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
15%
Ha ő maga beteg, vagy mert genetikai betegséget örökíteni, azt teljes mértékben megértem. Viszont a pillanatnyi kényelem miatt nem szülőket nem tudom megérteni. Tapasztalataim szerint meg szokták bánni a döntésüket. De nyilván soha senkire nem néztem ferde szemmel emiatt, szimplán nem értem őket.
2019. aug. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 he84 ***** válasza:
86%
Ne haragudj 22-es válaszoló, de nem vagyunk buták mi, akik több okból nem szeretnénk gyereket. Inkább te vagy vak és naiv, már bocsi. Ha már sajnos utaltál itt kicsit a politikára, akkor realágok rá, bár nem szívesen, mert több éve unom az állami, a politikai témákat. Azért vagy vak és naiv, mert a Fidesz csakis a jómódú, meg a gazdag családoknak ad pénzügyi támogatást 2-3 gyerekért és csakis azért, hogy szüljenek egyre többen, ami csak egy plusz motiváció. Azért akar több gyereket, hogy pótolja az általában okkal kivándorló magyarokat és hogy nagy eséllyel őt támogassák a jövőben. Nem kell egy rasszista Orbán támogatása, aki a hatalmi rendszerével több embert elüldözött és aki nem tartja magyarnak azokat, akik el mertek költözni, meg hogy a migránsokat állítja be kitalált ellenségnek. De ebbe ne menjünk itt bele jobban, nem igazán ide tartozik! Aki pedig nem akar gyereket, az nem csak a pénz miatt, nem csak a kényelem miatt nem akar. Én is leírtam az okaimat korábban, olvasd vissza és mások is írtak hasonló, érthető okokat szintén. Sajnálom ha nem érted meg és emiatt esetleg elítéled azokat, akik nem szülnek. Nem kötelező és kényszerből, megfelelésből, nyomásból nagyon rossz. Talán azt akarod te és jó néhány hozzád hasonló, hogy kényszerből vállaljunk gyereket, szenvedve lelkileg mélyen a háttérben? Ez eléggé kihatna a gyereknevelésre negatív formában a szülőre is, a gyerekre is. Ha te se vagy buta, akkor belátod, hogy ez így nem működik és csak nem akarod hogy elrontott, kényszeres családok jöjjenek létre. Mindenki úgy él ahogy akar, persze a lehetőségeihez képest! Ha valakinek nem kell gyerek több okból, akkor nem, ettől még nem buta, nem rossz ember!
2019. aug. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
12%
Minden vagyam volt egy gyermek eddig... A szakmam is veluk kapcsolatos,imadom! Viszont anyagi dolgok miatt soha nem lehet.
2019. dec. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!