Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rovásírás! A legtöbb ember...

Rovásírás! A legtöbb ember mire gondol (asszociál) ha meglát valakit egy rovásírásos pólóban?

Figyelt kérdés
2020. febr. 7. 21:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/89 A kérdező kommentje:

12-Es

Látom vonzza a kérdésem az ostoba idiótákat!


Úgy tudom eddig nem személyeskedtem veled nem értem miért kell káromkodnod olyannal,nem akit nem ismersz?


Először is látsz bárhol olyat,hogy Én hordanék ilyet?


Azt se tudod mire válaszoltál!

2020. febr. 7. 22:05
 12/89 anonim ***** válasza:
34%
14: nácik kíméljetek mindenkit a hülyeségetekkel k?
2020. febr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/89 anonim ***** válasza:
68%

A tapasztalataim szerint a legtöbb ilyen ember konteós, politikiailag szélsőséges, kiválasztottság érzetes proli. Kívánom, hogy bár ne így lenne, de ez a tapasztalatom. Sajnos valamiért ez a réteg fogékony az ilyen dolgokra. Kisajátították maguknak a magyarságot, agresszívek és mindenkit zsidóznak, aki bármiben nem ért egyet velük. Lásd, előző válaszoló.


Tehát alapvetően a rovásírással semmi gond nem lenne, de a képviselői rossz színben tüntetik fel, ezért hozzákapcsolódott egy bizonyos megítélés. Nagyon sok konteós varázsló van közöttük.

2020. febr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/89 A kérdező kommentje:

16.

Egyetértek veled,de hogyha ma Magyarországon egy nem konteós,átlag magyar ilyen ruhát hord az ennyire gáz egyes embereknek,akkor kérdezem,hogy melyik országban lehet egyáltalán hordani?

2020. febr. 7. 22:24
 15/89 anonim ***** válasza:
55%
Abszolút nem érdekelne, 10 másodperc után el is felejteném.
2020. febr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/89 anonim ***** válasza:
52%
Nekem az ugrana be, hogy tuti van otthon egy Trianonos pólója is. :D
2020. febr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/89 anonim ***** válasza:
63%
Hordhat, miért ne hordhatna. De el kell fogadnia hogy turbómagyarnak fogják nézni.
2020. febr. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/89 anonim ***** válasza:
60%

" Miérr nem hordhat EHY MAGYAR EMBER rovásírásos ruhát Magyarországon a saját ORSZÁGÁBAN??! "


De hordhat , senki nem fogja letépni róla és a törvényt sem sérti csak egyszerűen vicc kategória... Osztom az előző hozzászólók véleményét.

2020. febr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/89 A kérdező kommentje:

23-as

Oké,de akkor mondjuk miért nem néznek turbótöröknek egy törököt aki turbánt visel? Most direkt nem a c. Betűs népet írtam!

2020. febr. 7. 22:35
 20/89 anonim ***** válasza:
72%

Nem arról van szó, hogy nem hordhat. Nyugodtan hordhat, de van aki előítéletes lesz feléd. Ettől függetlenül nem fog miatta megszólni senki az utcán. Ha te normális vagy és átjutsz az első pár eszmecserén valakivel, akkor úgy is látni fogja, hogy nem vagy rossz és nem fog megbélyegezni.


Hogy miért van ez az előítélet? Azt leírtam. Sajnos nálunk ez a réteg nem a legkultúráltabb.


Ne hasonlítsd amúgy ezt az esetet a népi ruhákhoz. Az egy más tészta.

2020. febr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!