Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rovásírás! A legtöbb ember...

Rovásírás! A legtöbb ember mire gondol (asszociál) ha meglát valakit egy rovásírásos pólóban?

Figyelt kérdés
2020. febr. 7. 21:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/89 anonim ***** válasza:
12%

Na nézzük.

Először is sürgősen fordulj orvoshoz, mert hallucionálsz itt mozgó szájakat.


Másodszor meg a saját értelmi szintedhez kell gratulálnod, ha nem voltál képes értelmezni egy egyszerű mondatot. Különbség van azalatt, hogy nincs értelme a pontozásnak, mert mindenkire nyomogatnak mindenfele - ebből van a sok 60-90 közötti ami az oldal 99%-át kiteszi - de aki képes 40-50 alá esni az már feltűnően sok negatívat kap... na így már sikerült felfogni? :D

2020. febr. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/89 A kérdező kommentje:
Miért pörögsz túl kisöreg? Nem tetszik,hogy visszanyalt a fagyi?
2020. febr. 18. 00:22
 83/89 anonim ***** válasza:
30%
Télen akarsz fagyizni? :D :D Tessék egy troll keksz, írj valamit még, legyen min röhögni. :D
2020. febr. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/89 anonim ***** válasza:
15%

"Mi értelme van annak, ha csak olyan betűk vannak a pólón melynek jelentése sincs ?"


Annak semmi,de nem is erről beszéltem...

Magyarországon milyen betűkkel írunk?

Van jelentése az írott szavainknak,mondatainknak?

2020. febr. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/89 anonim ***** válasza:
73%

Jól elfajultak itt a dolgok és szerintem pont ez a probléma, de én válaszolnék a kérdésre is saját álláspontom szerint:

Semmi bajom nincs vele, én arra gondolok, hogy nagy hangsúlyt fektet, a magyar történelemre, hagyományőrzésre. Ennyi. A baj ezzel az, hogy sokaknak a szélsőjobb ugrik be erről, aminek nem lenne szabad. Pont ez a baj, mert ugyanúgy kisajátítják és politikai eszközként mocskolják be, mint mondjuk az árpád sávos zászlót. Én mondjuk nem járkálnék ilyen ruhákban, mert nekem nem tetszik, de ettől függetlenül tudok rovás írni és érdeklődöm is iránta, mondom ezt nemzeti kérdésekben jobboldali, nacionalista meggyőződésű de szociális kérdésekben progresszív, az egyén szabadsága iránt elkötelezett gondolkodásúként.

Jöhetnek a vad lepontozások ;)

2020. ápr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/89 anonim ***** válasza:
72%
Én nem vagyok turbómagyar, csak gyönyörködtet a rovásírás, más népek hagyományai is érdekelnek. Így nem gondolnám egyből, hogy az az adott személy turbómagyar. Nekem a kokárdával lenne egy szinten a rovásírásos póló, vagy még annyi sem. Mert a kokárdában már van nemzeti érzelem, történelmi emlékezet, múltidézés, a rovásírás csak szimplán szép és a tradíció, kultúra ápolására vall. A történelmet és a népművészetet, néphagyományt én külön választom. Én az utóbbi szerelmese vagyok és nem csak a magyarságé érdekel.
2020. júl. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/89 anonim ***** válasza:
57%

Engem nem zavar ha valakit érdekel, vagy használja.

De az érdekes ahogy a sok ballib agyvérzést kap a dologtól.

2020. júl. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/89 anonim ***** válasza:
25%
Látom fáj az igazság. Inkább menjetek térdelészni, vagy szobrok tövébe sz.rni!
2020. júl. 16. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/89 anonim ***** válasza:
0%
87. Én azért pontoztalak le, mert úgy próbáltad beállítani, hogy aki nem ért egyet ezzel az ballib. Én jobboldali vagyok, de speciel ebben egyet értek a többséggel.
2020. júl. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!