Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rovásírás! A legtöbb ember...

Rovásírás! A legtöbb ember mire gondol (asszociál) ha meglát valakit egy rovásírásos pólóban?

Figyelt kérdés
2020. febr. 7. 21:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/89 anonim ***** válasza:
40%

#45:

A 77%-os-ra gondolsz? Az csak egy tipikus nethuszár, aki itt böfögi szét a fel nem használt tesztoszteront, ennyi.

2020. febr. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/89 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező! Székely vagy?
2020. febr. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/89 A kérdező kommentje:
"Egységben az erő, mondja az ősrégi szólás, a tapasztalt emberek bölcsessége!"
2020. febr. 7. 23:12
 34/89 anonim ***** válasza:
58%
47: jó pont, a rovásírás nem hagyományosan magyar, hanem székely
2020. febr. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/89 anonim ***** válasza:
47%

45#

Kicsit sem vagyok dühös és nem a rovásírással van bajom(azt hordja csak nyugodtan, ha nem banja, hogy turbómagyarnak nézik). Egyszerűen csak elegem van abból, hogy a kérdező szintű véglényekkel van tele az oldal, akik kérdeznek valamit, aztán ha nem a nekik tetsző választ kapják, akkor privátban mocskolódnak, meg hisztiznek mint az óvodások. Ha nem tudja elfogadni, hogy nem csak helyeslő válaszokat fog kapni, akkor ne kérdezzen

2020. febr. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/89 anonim ***** válasza:
83%

#50

Oké ebben igazat adok. De azért az első válaszodban te se fogalmaztál túl szépen. Szerintem egyből bunkón támadtad a kérdezőt.

2020. febr. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/89 anonim ***** válasza:
67%

51#

A kérdezőről szó sem volt.

Az a kérdés, hogy mit gondolunk a rovásírásos pólóban lévő emberekről.

Rovásírás--->turbómagyar--->proli.


Ha én felteszek egy kérdést, hogy mit gondoltok mondjuk a zsidókról, az nem jelenti azt, hogy én zsidó lennék. Tudom azt is, hogy nem mindenki szereti őket, vannak rasszista emberek és ezek alapján kapnék olyan kommenteket is, amiben valaki állatokhoz hasonlítaná őket, meg népírtást tervezne, hitlert istenítené(ugye erre itt is van példa). Mégsem kezdeném el privátban mocskolni azokat, akik nem értenek velem egyet, hanem elfogadom, hogy ő így gondolja és ezt joga is van leírni, hiszen én kérdeztem.

Arról én nem tehetek, hogy a kérdező ezt magára vette és személyeskedni kezdett.

2020. febr. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/89 anonim ***** válasza:
81%
Nem igazán érdekel az ilyesmi, felőlem azt viselnek az emberek amit akarnak, és a hozzaszolasok jelentős része alapján pont hogy úgy tűnik, hogy kevésbé artikulált, és összességében véve bunkóbb az, aki nagyon ellenzi az ilyesmit, szóval... Mégis kit érdekel hogy ki mit gondol?
2020. febr. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/89 anonim ***** válasza:
52%
50. Valóban túltoltad. Ha nem is közvetlenül, de azért benne volt a passzív agresszió a kommentjeidben.
2020. febr. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/89 anonim válasza:
52%

55.


"Valóban túltoltad"

NEM kicsit tolta tul!

2020. febr. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!